Hezky se k dnešnímu tématu vyjádřila také čtenářka s nickem Jindriska8. A co je na tom nejhezčí, o svého šikovného manžela se s námi podělila i fotograficky. :)

Krásný den,myslím si, že by v každé rodině by  měla být dělba práce a vše si po domluvě spravedlivě rozdělit.Nesnáším muže,kteří přijdou z práce domů,sednou si ke stolu a vyžadují jídlo a nebo popadnou noviny a lehnou si na gauč a přitom manželka chodí taky do práce. Dříve to bylo jiné,manžel byl živitelem rodiny a manželka se starala o výchovu dětí a o domácnost. Do rodinného rozpočtu přispívají oba, tak se musí i podělit o domácnost.

My to máme rozdělené,že o víkendu vaří manžel a já ve všední dny.Je lepší kuchař a vaření ho moc baví.Nedovedu si ho představit při luxování,vytírání podlahy a nebo při žehlení. Na nákup by taky sám nešel v obchodě se špatně orientuje, ale když jdeme společně,tak jde rád. V domácnosti si poradí s každou opravou a nepotřebujeme do bytu žádného řemeslníka a bylo by pod jeho úroveň,kdyby nám někdo jiný v domácnosti a kolem domu něco opravoval. Občas bych se do technických věcí ráda vrhla,ale to on nechce připustit.

Víte co bych mu nechala dělat za trest? To ale práce není,poslala bych ho někdy na pivčo,tam sám taky nechce a nebo s vnoučaty na procházku. Nejraději, by jenom pořád něco kutil.

Jindriska8

houby

foto

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

____________

Tak to je vážně milé. Nejenže jste si našla čas, abyste napsala, ale ještě jste pro nás toho svého šikulku i nafotila. :)

Děkuji a oba srdečně pozdravuji.

Saša

Téma dnešního dne: 27. září 2011: U čeho si nedokážu svého manžela (přítele) absolutně představit

  • A nebo, co mu naopak sluší
  • Co dělá lépe než vy
  • Co byste mu nesvěřila, ani kdybyste měla duši vypustit
  • Kuriozní historku, co kdy udělal
  • Nebo třeba někdo z vašeho okolí
  • Co byste ho nechala dělat za trest
  • Co za odměnu

Téma je to lehké, doufám, že se pobavíme.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu hospodyňku odměním takovým hodně namíchaným dárkem, ale opět hodícím se k tématu.

Takže, ať už váš partner dělá doma cokoliv, až skončí, upravte se pro něj, třeba pomocí vlasového tužidla Taft, nebo kondicionéru Pantene - a společně si dejte kafíčko, posílám i čtvrt kila kávy Douwe Egberts. :)

darek

Reklama