Další opilecká historka přišla od čtenářky s nickem Jindriska8. Jak to tak bývá, celé to začalo zcela nevinně, ale skončilo ..., no, přečtěte si sami. Rozhodně jí to ráno nezávidím.

Dobrý den a pozdrav všem,
za celý život jsem toho moc nevypila a můžu říci,že se řadím  mezi abstinenty,pivo si nedám vůbec a když si posedíme s přáteli,tak za celý večer vypiji pouze skleničku vína. Tato příhoda se mi stala před mnoha lety. Šli jsme na návštěvu k přátelům,přijeli z dovolené a tak se s námi chtěli podělit o svoje zážitky.Naše drahé polovičky pili něco tvrdšího a my jsme si s kamárádkou otevřely Curacao (Kiraso),má sladkou chuť s příchutí pomerančů a modrou barvu.Tenkrát se to ani u nás ještě neprodávalo,jedině v Tuzexu a oni si toto sladké a lepkavé pití přivezli z dovolené.

Večer nám při povídání rychle utekl a my s kamarádkou při odchodu zjistily,že jsme celou lahev vypily.Moje cesta domů byla dlouhá,tedy alespoň pro mě,manžel mě podpíral,doma  uložil do postele a zdálo se,že jsem v pořádku a budu mít krásné sny.Jakmile jsem ulehla,tak se moje hlavička roztočila,žaludek se začal houpat,vylítla jsem u postele a letěla na onu místnost a začala objímat záchodovou mísu a to se mi za noc povedlo ještě několikrát a moc jsem senevyspala.

Ráno mně hrozně bolela hlava a žaludek jsem měla jako na vodě.Uvařili jsme si s manželem silnou česnečku a ta nás postavila na nohy.Před polednem zavolala kamarádka,chtěla se ujistit,že jsme v pořádku s manželem dorazili domů.Vyprávěla mně,jakou prožila hroznou noc a že se vůbec nevyspala,tak jsme si sdělily dojmy a pěkně jsme se tomu zasmály,že jsme dopadly obě stejně.

Bylo to pro mě ponaučení a už bych si k pití nikdy takové lepidlo nedala,začátek byl krásný,chutnalo to,ale pak ty následky.Nechápu lidi,kteří mohou pít každý den,ráno se vyspí z kocoviny a večer hurá zase na pivo.

Přeji hezký den a pozor na opičku!

Jindriska8

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

_____________

No jo, sladká lepidélka - to jsou ty nejhorší kocoviny. Ale když ony tak nevinně chutnají. Také jsem si tím prošla, už nikdy! Děkuji za Váš příspěvek a přeji hezký den - raději s kapkou vína:)

Saša

Téma dnešního dne 5. září 2011 zní: Opilecké historky

Dejte nám nahlédnout i do svého soukromí. Nestyďte se za své prohřešky mládí, a nebo prohřešky zcela nedávné. Vždyť jsme jen lidi.

  • Napište nám, při jaké příležitosti jste se naposledy opily
  • Napijete se spíš ze vzteku, nebo pro radost?
  • Při splínu, nebo při přátelském setkání?
  • Máte radši pivo, víno nebo tvrdý alkohol?
  • Jak snášíte kocovinu?
  • Jste abstinentka?
  • Pokud ano, proč?
  • A pokud ne, kde si nejčastěji něco dáte?
  • Doma? Ve společnosti? S kamarádkou?
  • Věříte, že ve víně je pravda?

Při sklence vína nebo půllitru piva pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz.

Jednu z vás odměním „špiritusem“, který si objednávali i samotní Světáci... Takže - CAMPARI, bitte?

campari

Na zdraví!

 

Reklama