Každý máme jiné šťastné číslo, pro čtenářku Jindrisku8 je to osmička, tak se jí vloudilo i do nicku tady v magazínu. Více si už přečtěte přímo do ní...

Sestavit si nick dá někdy hodně zabrat, Jindriska8 ale měla jasno hned...


Krásný den všem ženám,
moc mě mrzí, že tu s vámi zítra nebudu, jedu na kontrolu do Hradce, ale pro body musím udělat vše, tak píšu s předstihem.
Můj nick, to je hned jasný, že to je moje jméno, které mám po mamince, dříve to snad ani jinak nebylo, holky se jmenovaly po mamince a synové po otci. A co znamená 8? To je mé datum narození a moje štastné číslo. Osmého se taky narodil můj syn, manžel se narodil šestnáctého a ten tam má ty osmičky dvě. Místo fotky jsem si dala naše koťe, ze kterého už vyrostla kočičí dáma a vychovala několik koťat.
Posílám fotky, abych se vám už konečně představila. Na první je moje mamka, které je 89 let a letos měla několik úrazů, ale zase se postavila na nohy, pak fotku kočky, která je na nicku a pěkně se vybarvila. Nakonec moje maličkost s vnoučaty.

jindrisk

kocka

jindriska

Zdravím a budu se na vás večer těšit.
Jindriska8

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části našíVěrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama