Bulvár

Jim Carrey: Vtipný jsem od narození

Pro Jima Carreyho prý není žádný problém být vtipný a veselý. Jak sám říká, chovat se legračně a bavit lidi pro něj není jinak složité. Průchod svému komedianství dává jednoduše proto, že to sám chce.

Herec to řekl na páteční tiskové konferenci ke svému nejnovějšímu filmu Bruce Almighty (Všemohoucí Bruce). Ve filmu Carrey hraje televizního reportéra, který se považuje za boha a má za to, že mu "shora" byla dána šance být všemohoucím. "Po této roli jsem doslova skočil. Miluji akční, vtipné a zároveň seriózní herectví," prozradil Carrey na tiskové konferenci.

Jak dodal, tato nová komediální role je mu šitá přímo na tělo. "Jsem hodně bezprostřední. Nejsem ten typ člověka, co sedí, poslouchá rozhovor a občas do toho skočí s něčím takzvaně vtipným, co má ovšem předem promyšlené," charakterizuje sám sebe Carrey. Na novém filmu se mu líbí hlavně to, že není laciný a že kromě humoru je v něm i několik ryze vážných scén.

Snímek Všemohoucí Bruce je prý přímo ukázkovým spojením seriózního, ale zároveň komediálního díla. "Ve filmu je pár vážných momentů a já jsem rád, že nemusím pořád hrát jen toho vtipného a bláznivého, ale že občas mohu jít i za hranice svých hereckých možností," zpovídá se dále Carrey.

Všechny scény, které byly pro film natočeny, do kina ale nepůjdou. Podle Carreyho jde o určité momenty, které by fanoušci na filmovém plátně vidět nechtěli. Ti, které by to přesto zajímalo, o ně však nepřijdou: tvůrci plánují tyto scény později zařadit na DVD nosič.  

       
   
03.07.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Už by z té vtipnosti taky mohl vyrůst.

  superkarma: 0 09.12.2003, 21:33:51
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Ukázky z Božského Bruce se mi moc líbily, jen jsem to v kině nějak nestihla. Tak počkám na video.

  superkarma: 0 02.12.2003, 14:10:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme