Bulvár

Jim Carrey - co když se mi líbání s mužem zalíbí?


Jim Carrey (47) měl určité pochybnosti, než přijal roli odsouzeného homosexuála ve snímku I Love You Phillip Morris. Měl totiž strach, že by se mu líbání s muži mohlo zalíbit.V tomto filmu, inspirovaném skutečnými událostmi, představuje Carrey uvězněného umělce Stevena Jay Russella, který se zamiluje do spoluvězně Phillipa Morrise. Toho ztvárnil Ewan McGregor.
Tito dva herci se měli v tomto komediálním dramatu políbit, což Carreyho přimělo usilovně přemýšlet o tom, jaký vliv to bude mít na jeho vztah s Jenny McCarthyovou (36), pokud by se mu to zalíbilo.
Carrey vypráví: "Přistihl jsem se, jak přemýšlím o tom, co si lidé pomyslí. A co když se mi to zalíbí? A jak mě to ovlivní? A co Jenny?"Ale jeho herecký kolega Ewan McGregor (37) neváhal jít do toho naplno.
"Nebylo to divné. Nehrajete gaye nebo heterosexuála. Hrajete někoho, kdo je zamilovaný... Jako herec si vždy vybíráte zajímavé role. Už jsem hrál postavy homosexuálů, takže jsem se s muži líbal už dřív. Je to o tom zvyknout si na to," říká Ewan McGregor.
"A bylo to tak zvláštně přirozené," dodává.

 

   
21.01.2009 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

  1. avatar
    [1] kareta [*]

    jééé

    superkarma: 0 21.01.2009, 14:11:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme