Možná ne tajemné ani magické jsou jihočeské rybníky, přesto okouzlily čtenářku Tinkib natolik, že vám fotografie hned tří z nich zaslala jako příspěvek k dnešnímu tématu.

Podívejte se na krásné rybníky, které k dnešnímu tématu zaslala čtenářky Tinkib...


Dobrý den, milá redakce,

ráda bych vám ukázala pár míst, kam se ráda vracím. Je možné, že nejsou ani tak moc tajemná, ale pro svou krásu za shlédnutí určitě stojí. Pocházím z jižních Čech a ve svém okolí mám spoustu rybníků. Nejkrásnější a nejmagičtější jsou pro mě asi na podzim. Na prvním obrázku je rybník Divák, těsně před výlovem. Na druhém obrázku je Újezdský rybník. Na třetím obrázku je Přebudovský rybník, kde jsem strávila až dosud každé léto na letním dětském táboře, dřív jako dítě, dnes jako vedoucí oddílu. Všechna tahle místa mají svou krásu, obzvlášť za slunných dní, kdy tam člověk může načerpat spoustu pozitivní energie.

rybnik

rybnik

rybnik

Přeji vám hezký, i když dnes trochu upršený den.
Čtenářka Tinkib

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 10. 10. 2011: Tajemná místa ve vašem okolí

  • Nachází se ve vašem okolí nějaké tajemné místo?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku ano, potom neváhejte, vezměte foťák a pošlete mi jeho obrázek s popisem, co se zde stalo či co zde cítíte, prožíváte. Upozorněte ostatní čtenářky na zvláštní místa, kterým by se měly vyhnout, nebo naopak, které by měly rozhodně vidět! Jsem sám zvědavý, jaká místa se ve vašem okolí nacházejí! Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (níže). Popis místa ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Nejzajímavější příspěvek odměním knižním dárkem, totiž zajímavou publikací Život, jak ho neznáme od Petera Warda (vydalo nakladatelství UNIVERSUM), pojednávající o pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratořích.

zivot

Reklama