Ano, ano, krásné téma! Zvláště pro nás, starší! Nedá mi to, abych také něco málo nenapsala k této "krásné" větě.

Řekla mi ji přímo moje paní praktická doktorka, kterou mám velice ráda, věřím jí, vždy mi pomohla, no zkrátka už k ní chodím víc jak 25 let, tak si to může dovolit.

Jdu jen když opravdu "nemohu", tak jsem tam jednou takhle přišla po dovolené u moře. Opálená, ale bolavá. Byla jsem jí jen "podat hlášení", respektive dát přečíst moji zprávu z návštěvy pohotovosti v Itálii a následně doma na neurologii.

Byla jsem totiž z té jízdy autobusem k moři do Bibione tak odrovnaná, že jsem tam nebyla schopná skoro žádného pohybu a musela mne delegátka odvézt na pohotovost. Tam, kde byla plná čekárna lidí, mě všichni ochotně ihned pustili dovnitř (musela jsem fakt hezky vypadat) a pak mě upřímně litovala i paní doktorka, hlavně před cestou domů zase autobusem.

Tak jsem sice zpět dojela, ale opravdu s velkými bolestmi. No a to byla moje poslední delší cesta autobusem. Moje paní doktorka mi po převyprávění mé příhody opravdu řekla, že já už tam můžu jet akorát do Pelhřimova!

Poslechla jsem ji ale jen v jednom. Na delší cesty autobusem se nevydávám, ale v Pelhřimově jsem nebyla!
Jinak po ránu na všechny mé bolesti, které pramení hlavně od páteře, používám metodu - rozhýbat to! Cvičením ne, to se přiznám, ale mám svoje protahovací cviky a práci, i když jen doma! Ale je to někdy fuška, to mi věřte! Musím si po chvilkách odpočívat, ale nevzdávám to! Práce přece šlechtí, jak říkali už Bob a Bobek.
Krásný den a krásné Vánoce Vám ze zasněžených Krušných hor přeje
Ježurka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


 I Tobě krásný den a děkuji za milý příspěvek. Takže, rada zní: Pelhřimov rozhýbat!  :-)) Míša

Téma pro vaše dnešní příspěvky : Co vás trápí na vašem těle, případně na duchu? Co vás po ránu bolí, jak se snažíte – pokud se snažíte, bolest eliminovat? Jaké bolesti si nosíte z práce? A podobně…

... a už jste byli v Pelhřimově?

Pište, co vás k tématu napadá na redakce@zena-in.cz

Reklama