Bulvár

Jezte zeleninu, prezident má pravdu!

Hysterie ohledně nové hrozby krvácivých průjmů je jen další mediální mystifikací. Pokud ne, rok si nedám své oblíbené tzatziki.

Když jsem včera slyšel zprávu, že prezident Klaus považuje současnou kauzu španělských okurek za uměle vytvořený cirkus, přesně vystihl mé pocity.

Vzpomeňme si na podvod století. Pandemie prasečí chřipky… miliardy eur vyhozených za vakcíny proti této smyšlené pandemii – zaplatili jsme to ze svých kapes – byl někdy někdo potrestán? Kdo na tom vydělal?

A nyní? Krvácivé průjmy. Kdy se objeví lék? Kdo jej začne nakupovat? Kdo nám zase začne říkat: Jestli se nenecháte očkovat, nebo nezačnete KUPOVAT tohle, tak jste nebezpečný nejen SOBĚ, ale jste nezodpovědný vůči SVÉ rodině, ale i celé SPOLEČNOSTI.

Denně na pandemii tloušťky umírají stovky lidí v Evropě… Na krvácivé průjmy k dnešku zemřelo 17 lidí za posledních 10 dní. Každá smrt je strašná, ale je tohle opravdu hrozba, kvůli které nemáme jíst zeleninu?

Kdo a proč s námi opět manipuluje?

Večer si udělám řecký salát, škoda jen, že nikde nemohu koupit španělské okurky!

Věříte na epidemii ze španělské zeleniny?

Možnost%
Ano7
Ne93

   
03.06.2011 - Společnost - autor: Radek Kříž

Komentáře:

  1. [1] ita2004 [*]

    Kdyby politika tohoto státu nezlikvidovala naše zemědělství, tak si tu klidně můžem dlabat naše okurky a ty španělské nás nemusí zajímat, stejně tak je to s masem-dioxiny nebo BSE.Bez banánů a pomerančů se člověk obejde a v tom ostatním byla vždy naše země soběstačná. Jsem zvědavá, kdy si tohle někdo uvědomí, až budem ve všem závislí úplně ve všem a EU nám začne diktovat, co můžem nebo nemůžem jíst nebo vyvolá paniku, že produkty pocházející od nás jsou něčím jedovaté a nikdo je nebude chtít kupovat, což zlikviduje i ten zbytek toho, co tu ještě funguje.Sml80

    1. na komentář reaguje Midsummer — #50
    superkarma: 1 03.06.2011, 10:48:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme