Včera jste měli unikátní možnost popovídat si s Ježíškem a ještě rychle si tak zařídit nějaké dárky. Přinášíme Vám z rozhovoru malý výběr a rádi bychom pro Vás sehnali další méně dostupné osobnosti - více pod tímto rozhovorem :-).


mirienka: Ježíšku, jakto, že jsem tě nikdy neviděla, jen slyšela? Ty se bojíš ukázat? To Santa (kterého doma nechci) se ukazuje dost často. A dávám správně přání za okno?
Ježíšek(10:03): Ahoj mirienko! Přání za oknem je fajn. Jen někdy trochu provlhne a nejsem si jistý, jestli dostaneš vždycky to, co jsi chtěla. Četl jsem loni správně Holiny? nebo Hodiny? Každopádně se omlouvám, jestli to mělo být jinak. Někdo dává za okno i koláček, ale nechci si stěžovat. Nic si z toho nedělej, že´s mě neviděla. Já jsem se taky neviděl. Trochu se obávám, že prostě nejsem vidět.

ismy: Milý Ježíšku, jak se Tobě líbí Vánoce? Co říkáš na Santu? Přeji Ti jen to nejlepší a děkuji za všechno! Ismy
Ježíšek(10:04): Ahoj Ismy, Vánoce mám raději se sněhem, ale co se dá dělat. Kdo je Santa?

Já: Dobrý den, pane doktore, mám těžkou hlavu z tzv. kondylomat, kterých mám já i manžel hodně. Nemohu ho donutit, aby je nechal odstranit, bojí se. Chci se zeptat, je-li možné toto uskutečnit pod narkózou a jak dlouho to bolí. Je nějaký přípravek, který by pomohl bez operace?Mnohokrát děkuji za odpověď. Z.
Ježíšek(10:05): Milá Z., musím říct, že takhle mi ještě nikdo neřekl. Kondylomata jsou snad horší než kondolence! A musím ti říct, že i když někdy nosím hodně výstřední dárky, ode mě jste je určitě nedostali. Obávám se, že si teď k Vánocům musíte napsat o laserový zákrok a každopádně zajdi na kožní. Velikonoční zajíc tvrdí, že pomáhá i jíst kozí bobky, ale mně se to moc nezdá.

Majka: Ahoj Ježíšku, chci Tě jenom pozdravit, měj se hezky a krásné a klidné Vánoce, papa!
Ježíšek(10:09): Ahoj Majko! Taky tě zdravím! Klidné Vánoce? Zkusím se nad tím zamyslet. Vadilo by ti, kdybych ti některé dárky donesl až k narozeninám?

VladimiraKupkova: Proč některé děti dostávají luxusní dárky a některé jen maličkosti?
Ježíšek(10:14): Myslíš luxusní maličkosti, Vladimíro? Promiň. Rád bych ti napsal, že děti, které dostávají luxusní dárky, zase nedostávají jiné důležité věci. Ale pravidlo to není. Každopádně s takovouhle depresí bys neměla pokračovat do dalšího dne! Koukej si svařit hruškový džus se skořicí a přidej tam trochu hruškovice! Vypni ten vysavač a běž si podrbat s kamarádkou.

tajné: Jsi opravdický???
Ježíšek(10:14): Nejsem??? A ty???

lendy: Milý Ježíšku, skutečně některým zlobidlům naděluješ uhlí, jak nás vždycky rodiče strašívali, nebo jsi štědrý ke všem bez rozdílu? ;)
Ježíšek(10:16): Uhlí, Lendy, nosí, pokud vím, čerti. Bere je s sebou Mikuláš, protože ten chodí ještě před gruntováním. Ale 24. prosince už je všude naklizeno a nikdo by je do obýváku nepustil. Vážně se nemáš čeho bát. Klidně si trochu zazlob!

Patrika123: Ahoj Ježíšku, nechci se rouhat, ale nemohl by jsi mne obdařit štěstíčkem a trochu víc zdraví nadělit a také toho pravého? Prosím. Víc pak chtít nebudu od tebe, zařídím si to sama .
Ježíšek(10:21): Dobrá dobrá, Patriko, budu se snažit! A ani mrkačku nechceš? Je čůrací!

Sanťák: Nazdar Ježoure... máš smůlu! Já tě převálcuju, bo ty ani nevíš, jak vypadáš.... A já se tě ani na nic ptát nechci. Já se chci jen pochlubit, že jsem všude, a tebe už malý prckové ani neznaj... A za moje soby se už převlíkaj i psi!
Ježíšek(10:50): No právě. Tak se jdi převlíknout a nepruď tady. Ty zoufalá činčilo!

Natálka73: Jo, abych nezapomněla, vloni jsem si psala o rotoped, a ten jsi mi taky nedonesl:-( Vlastně nic jsem nedostala z toho, co jsem si přála a napsala ti, no a zdraví, to jo, to naštěstí mám, aspoň něco :-)
Ježíšek(10:42): Rotoped? Já jsem četl ortoped. Objednali tě? Asi ten dopis přišel trochu provlhlý a všechno nešlo přečíst. A co jsem ti dal místo toho?

kalkulačka: Jak doručíš, Ježíšku, živé zvířátko, aby netrpělo?
Ježíšek(10:32): Milá Kalkulačko, to hodně záleží na tom, o jaké zvířátko jde. Někteří sklípkani zbožňují hodně malé krabice (doufám, že mně ho nikdo nedá), ale třeba divoké prase raději přijde samo. Takže jak říkám, záleží na situaci. Vezmi si takové vši, ty si kolikrát člověk přinese sám a nezabalené.Pokud se Vám výběr osobnosti líbil (z počtu dotazů to tak vypadalo), pak bychom v podobných rozhovorech se zajímavými osobnostmi rádi pokračovali. Díky návštěvě Ježíška jsme získali celou řadu zajímavých bezkonkurenčních kontaktů!

Budeme rádi, když nám do diskuze napíšete, s kým byste si rádi popovídali příště.
Zatím se nám podařilo přesvědčit Zlaté prase, Polednici, Včelku Máju, Velikonočního zajíce a Večerníčka.

A jestli si s námi hrát nechcete, tak nemusíte :-). 

Reklama