Celou Ježíškovu práci o letošních Vánocích suplovala čtenářka Tana M. A že to byla fuška, vždyť letošní Vánoce přišly průměrnou rodinu na 28.000 korun...

Pěknou fušku si užila o svátcích čtenářka Tana M...


Vánoce... nejkrásnější svátky v roce.
Měly jsme bohatého Ježíška. Akorát „Ježíška“ jsem letos zastupovala já. Suplovala jsem celou jeho práci. Dárky jsem kupovala já, suroviny na sváteční pohoštění jsem zajišťovala já, příprava salátu, ryby a řízku zůstala na mě.

Rodina se postarala o příjemnou atmosféru, nevyhrotily se staré konflikty a vánoce proběhly v klidu a pohodlí. Nikdo se však nezeptal co mě tyto vánoce stály? Já to vím. Dnes má peněženka zeje prázdnotou a samotou.

Akorát český statistický úřad vydal statistiku, že letošní vánoce stojí průměrnou rodinu 28.000,- Jsem hluboko nad průměrem. protože dárky jsem kupovala už v červenci, aby jsem se v největším hypermarketu nemusela rvát o poslední výprodejovou Barbínu. vánočku ve slevě, a kosmetický balíček pro muže ve slevě...

vanoce

Největší radost jsem měla z toho, že se sešla celá rodina a hlavně vše proběhlo v klidu a míru.

vanoce

Ježíška jsem přemluvila a donesl mi iphone, a čtečku knih- z toho mám nevetší radost.
Pár fotek z letošních vánoc....

Hezký den,
Tana M.

Pozn. red.: Příspěvek neprošel redakční jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 12. 2012: Jak jste prožily Vánoce?

  • Stalo se u vás o Štědrém dnu něco neočekávaného?
  • Měly jste bohatého Ježíška?
  • Z jakého dárku jste měly největší radost?
  • Máte nějaké vydařené fotky z letošních Vánoc?

Své odpovědi na tyto otázky posílejte ideálně formou příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději do 27. 12. 2012 a 15.00 hodin. Můžete přihodit i rozumné množství fotek stromečku, štědrovečerní tabule a tak... Jako dárek pro jednu z přispěvatelek tu mám tři Vánoční čaje a jeden Diář na rok 2013, to vše od firmy Albi.

čaje a diář

Reklama