Milé ženy-in, asi se všechny shodneme na tom, že Vánoce bez dětí nejsou to pravé ořechové. Tak si je užijte alespoň v příspěvku od čtenářky s nickem Bohuša.

Moje milá Ženo-in, letošní Vánoce u nás probíhají více méně chaoticky - náš temperamentní šestiměsíční synáček nás totálně včechny dokáže zabavit tak, že na žádný úklid ani výzdobu není času, a o pečení ani nemluvě...do toho včera v noci dostal takovou laryngitidu, že jde z ruky do ruky...! Ale ty jsi jako droga,Tebe si musím denně asponˇ na pár minut otevřít a hned je mi líp!

Napečeny mám pouze tři druhy zákusků a stromeček se bude zdobit večer, až ti naši tři rarášci usnou(doufám,že to nebude až kolem půl noci)!

vánoce

Říká se, že Ježíšek se narodil ve chlévě - takže u nás se bude určitě cítit jako doma! A náš táta momentálně peče vánočku - nereptáme aspoň máme něco pro kočku (spíše pro psa)! Takže taková normální rodinka - spíš by se dalo říct nenormální, ale i tak hlavně pohodu, klídek a někdo taky tabáček...! A že to u nás s výzdobou a úklidem není 100% nevadí, hlavně, že se máme rádi!!!!

A letošní vánoce se musíme spoléhat jen a jen na Ježíška - tak doufám, že nezklame! A jestli zítra uvidíme zlaté prasátko? Prasátko bude a né jedno (minimálně tři), ale určitě nebude zlaté...! A nebo že by bylo zlaté - nebudu předbíhat, nechám se raději překvapit!

Vám všem do redakce posílám přáníčko -Tim nejkrásnějíim dárkem k Vánocům není, co se zlatem třpytí. . . je to úsměv, láska,pohlazení.Nad takový dar žadný neni.Krásné Vánoce a hodně štěstí v novém roce vám všem ze srdce přeje Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Jste šťastná žena. Vánoce s dětmi jsou přece nejkrásnější, tak si je pěkně společně užívejte.

Krásné Vánoce a šťastný Nový rok

 

Reklama