Velký člověk s velkými bodlinami - takhle nějak si představovala tak trochu děsivého Ježíška čtenářka Beáta, když byla ještě malá. Tématem dne jsou dnes „dětské představy Ježíška" - napište mi tu svou!

Čtenářka Beáta mě potěšila - když byla dítětem, představovala si Ježíška podobně jako já, totiž jako Ježečka. I když ten můj nebyl tak velký a děsivý jako její.

Téma dne zní: Dětské představy Ježíška. Napište mi tu svojí, milé čtenářky!


Já jsem si vždycky představovala, že Ježíšek vypadá jako ježek, jen že je velký jak člověk. A vždy, když přišel štědrý den, v obýváku bylo zamčeno, na dveřích daná deka, aby tam nebylo vidět.

Protože u nás se vždy zdobil stromeček už 23.12. a pak se zamčelo a rodiče celý štědrý den nikam neodbíhali a byli celý den s námi. Tak já jsem v ten den pořád chodila ke dveřím a poslouchala , jestli se už nezačalo otevírat okno a někdo tam nenašlapuje.

A vždy jsem přemlouvala rodiče, aby mě tam pustili, že se schovu, aby mě Ježíšek neviděl, ale zároveň jsem měla strach, že kdyby mě tam doopravdy pustili, tak bych se toho velkého člověka co má ty bodliny asi hodně bála. Samozřejmě se mi to nikdo nepodařilo!!!!!

Beáta

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Dětské představy Ježíška

Jak jste si představovaly Ježíška, když jste byly malé?

Děti mají občas bujnou fantazii. Jakmile dětský svět narazí na střet s realitou, snaží se ji nějak pojmout a vznikají tak všelijaké nesmysly. Zítra mě zajímá vaše dětská představa Ježíška! Jak vypadal Ježíšek, když vám bylo osm let? V čem nosil dárky? Jak se dostal nepozorovaně do obýváku a zase ven? Pište mi dětské fantazie o Ježíškovi na redakční e-mail (viz níže). Chcete-li získat dárek - překrásný květinový kalendář Melvita 2011 a 500 bodů do Velké vánoční soutěže - nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

melvita 2011

Reklama