Bulvár

Jezdí radši na kole


Tak já jsem analfabet na řízení, sice jsem řidičák udělala před 13 lety, ale více mám ujetých km na kole (ročně dle počasí zhruba 700 km) než autem.
Řidičák si dělala i máti, a protože naše rodina nikdy auto nevlastnila, tak tam šla s nulovou zkušeností. Když jsem potkala po určité době učitele autoškoly, který učil i mě, tak jsem se ho na mamku zeptala. On se otázal na přijmení (já rodné nevlastním už spoustu let), a když jsem mu je sdělila, myslela jsem, že dostane srdeční kolaps.
Sotva se vzpamatoval, vzal nohy na ramena a prchal. Já se doma zeptala, proč tak rychle utekl, no a máti mi řekla, že ho asi namíchlo to, jak na křižovatce uprostřed centra uviděla nějakou známou, chtěla si s ní pokecet, zastavila a chystala se za ní.
Učitel byl zcela vyveden z míry, samozřejmě ji zastavil a sám odjel s autem mimo. Maminka řidičák  (naštěstí pro všechny lidi) neudělala. Ani po třech pokusech. (To prý zase někomu mávala, otáčela se a kdo ví, co ještě.)
Já se asi řídit taky nenaučím, (i když nikomu nemávám), ale velkou naději mám ve svých dětech, aspoň doufám....
 
Renča
 

Milá Renčo,
nic si z toho nedělejte, kolo je taky dopravní prostředek, a navíc děláte něco pro své zdraví
   
10.03.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

  1. [1] r1911 [*]

    Nulovou zkušenost by správně měl mít každý adept na řidičák. Když jsem si dělala řidičák já, taky jsem seděla na místě řidiče prvně, kdežto někteří mí "spolužáci" už řídit uměli.

    superkarma: 0 11.03.2006, 15:35:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme