Pro někoho je to tabu, pro jiné naprosto přirozená věc, za kterou se nestydí. I takové nevinné sebeuspokojování může způsobit partnerské neshody, které mohou mít nepříjemnou dohru.

Někteří muži by dali cokoliv, vidět svou partnerku, jak sama sebe uspokojuje. Jak to ale bývá, najdou se i tací, kterým je to proti srsti. Daniela kvůli hrátkám s vibrátorem, má tichou domácnost. Její přítel nezvládá být pod jednou střechou s kamarádem žen. „Na můj vibrátor nadával už od začátku, ač jsem ho nepoužívala tak často, jako když jsem byla sama. Nedokázal pochopit, proč ho mám. Marně jsem se mu snažila vysvětlit, že ho mám pro případ nouze, třeba pokud je na služební cestě. Jen mi odfrkl, že můžu snad počkat. Snažila jsem se, aby mé hračce přišel na chuť. Chtěla jsem vibrátor zapojit při milování, ale to skončilo fiaskem.“

vibrator

Nenechte si ujít:

Daniela se rozhodla udělat si hezký večer, když byl přítel v hospodě. V tom nejlepším přišel domů a viděl ji, jak si s vibrujícím parťákem užívá. „Začal hned řvát, že to snad nemyslím vážně. Absolutně si nenechal nic vysvětlit. Byl běsný. Nechápala jsem to. Dal mi na výběr, buď on, nebo vibrátor. Neudržela jsem se a začala se smát. To ho vytočila ještě víc. Mně to ale přišlo vážně směšné. Teď mě úsměv přešel. Ač jsem vibrátor schovala, nebaví se se mnou, a to celý týden. Když už se spolu začneme bavit, tak mi to neustále předhazuje. Tím vytáčí on mě. Jsem zvědavá, kdy ho to přejde, nebo že by snad vibrátor byl důvodem rozchodu?“ dodává na závěr Daniela.

Čtěte také:

Reklama