Bez nevěry by ženy umřely nudou – o čem by se s kamarádkami bavily?“ píše inženýr Jaroslav Petr v nejnovější zprávě českého Šovinistického hnutí. Závěry vyvozuje ze sledování telenovel.

Kdybychom se vás zeptali, co soudíte o mužské nevěře, pravděpodobně odpovíte něco v tom smyslu, že je to hanebnost nejvyššího kalibru. Inženýr Jaroslav Petr z Šovinistického hnutí Čech a Moravy má však jiný názor. Zaslal nám ho v krátké tiskové zprávě.

šovinisti

Mohlo by vás zajímat...

Bez nevěry svých mužů ženy nemohou žít

Dovolte, abych vás informoval, že přední světoví šovinisté dosáhli konsenzu nad mužskou nevěrou, která byla jedním z hlavních témat letošního Všešovinistického sjezdu 2013. Měli jsme tu čest a uvítali významné šovinisty na zasedání v Plzni.

Po složitých jednáních a mnoha zajímavých diskusních příspěvcích (na kterých se krom našich odborníků podíleli hlavně francouzští kolegové z organizace Le Chauvin, pánové Bouter a Pequis) došlo k hlasování o této problematice. S potěšením konstatuji, že shoda byla v podstatě jednomyslná: Mužská nevěra je pro ženy tak velkým přínosem, že by se bez ní prakticky neobešly.

Pro další informace mě neváhejte kontaktovat,
Ing. Jaroslav Petr
Místopředseda Šovinistického hnutí


Samozřejmě nás zajímalo, jak k takové konině šovinisté dospěli, tedy jsme panu Petrovi položili několik otázek.

Co bylo důvodem takové „rezoluce“?
Shoda napříč šovinistickými organizacemi z celého světa.

Ano, to jsme pochopili, ale jaké jsou hlavní argumenty tohoto závěru?
Nejsilnější příspěvek přednesl známý francouzský šovinista a můj dlouholetý přítel Jean Juel Pequis, když ve své řeči upozornil na prolínání vizuálních masmédií s běžnou realitou. Konstatoval, že citově vyprahlé ženy žijící v monogamních svazcích se stávají závislé na sledování nekonečných televizních seriálů. S drobnou nadsázkou lze říct, že bez nevěry by ženy umřely nudou – o čem by se s kamarádkami bavily? Když se jim nedostává dostatečné množství podnětů od vlastních partnerů, musí si je pak nahrazovat sledováním telenovel.

To je odvážná teorie. Jak ji hodlají šovinisté uvádět v praxi?
Tak samozřejmě jde hlavně o intelektuální rovinu. Šovinisté, jako vrcholní představitelé civilizované společnosti, si zde vytyčili roli garantů. Snažíme se informovat o této problematice širokou veřejnost. Protože to, co praktikujeme sami doma, je jen malým střípkem. Nedojde-li k masovému rozšíření mužské nevěry, je pravděpodobné, že o bude mít na ženy již v krátkém čase zhoubný vliv.

Zhoubný vliv?
Z negativ jmenujme poškození očí z přemíry sledování zářících obrazovek. Dále samozřejmě nádorová bujení z téhož. V neposlední řadě obezita z nedostatku pohybu - mužská nevěra (na rozdíl od vysedávání u televize) přináší ženě mnoho sportovních aktivit. A to nemluvím o duševním rozvoji.

Zvážili šovinisté riziko pohlavních chorob?
No dovolte! Žádný šovinista nemá pohlavně přenosné nemoci. Ovšem pokud narážíte na zavádění mužské nevěry do společenské praxe, je zde třeba dodržovat jistých doporučení ohledně intimní hygieny. Všechna najdete na našich internetových stránkách.

A jak se dívají šovinisté na ženskou nevěru?
Co prosím? Nerozumím otázce.

Když doporučujete nevěru mužům, musí být přeci nevěrné i ženy...
Zajímavá úvaha. Díky, probereme to na Všešovinistickém sjezdu v příštím roce v Tokiu. Osobně si ale myslím, že muži nic takového nepotřebují. S přáteli se dovedou bavit o spoustě užitečných témat a vzhledem k množství aktivit je nepravděpodobné, že by byla pro muže stejně zdravotně prospěšná jako mužská nevěra pro ženy.

Dobře, ale kde vezmete ženy, se kterými budou muži nevěrní, když ženskou nevěru nepodporujete?
Jednak jsem řekl, že jde jen o můj osobní názor. Jak se k problematice postaví šovinisté po celém světě, zjistíme napřesrok. Sám si ale dovedu představit, že existuje dostatečné množství nezadaných mladých žen, které jsou více než vhodné k poskytování těchto služeb mužům.

Služeb? Narážíte snad na placené služby?
Vy mě zase taháte za slovíčko. Profesionálky jsou jen jednou z možností. Naopak, osobně dávám přednost dívkám na hranici dospělosti, které berou vztahy ještě s přirozeným nadhledem a nezdráhají se milostných experimentů. Zvláštní je, že ženy tento nadhled většinou s přibývajícím věkem ztrácí.

Přečtěte si také...

Reklama