Novinky

Ještě za svobodna tak chodila často

naše čtenářka s nickem IvaK.Chodila spát a vstávala ráda nahá a hlavně v létě tak chodila i po bytě. Dnes se jí díky dítěti změnil režim a na chození na ostro není čas, ani nálada. A ven by tak nešla nikdy, protože jí to přijde nehygienické

Přeji krásné pondělí milé Ž-ínky. Musela jsem hodně zavzpomínat. Dnes už na ostro nechodím pomalu ani doma. Ale ještě za svobodna jsem tak chodila docela často. Možná se nade mnou bude pohoršovat, ale nikdo mě tak neviděl. Měla jsem takový příjemný rituál navečer si lehnout do vany a po koupání a příjemné četbě se namazat voňavým krémem a producírovat se po bytě jak mě bůh stvořil. Zvlášť v létě se člověk potí i v tílku, tak proč nechodit jen tak, když mě nikdo nevidí :-) Tak jak jsem pak nahá uléhala, tak jsem i ráno vstala a zabalila se max do županu.

Takže jediný, kdo mě mohl spatřit naostro, je pošťák nebo manžel. Dneska mě prohání svištík od rána do večera. V noci k němu vstávám a budíček mám už v šest. Když mám o půlnoci minutku na osprchování, tak jsem šťastná. Není už tolik času na rozmazlování se v koupelně a ani vysedávání u televize. A že bych se naostro vypravila ven, mě nikdy ani nenapadlo. Příjde mi to nehygienické. A stále bych měla pocit, jako by mi něco chybělo.

Srandy si s tím užila švagrová. Její syn nemá rád od dětství ani trenýrky a už vůbec né slipy. Doma si navlíkl na holé tělo jen tepláky a měl po starostech. Oheň na střeše byl denně až když začal chodit do školky. Denně mé švagrové volali do práce, že by měl nosit i nějaké spodní prádlo. Že když jde spát po O, tak se převlíká a je naostro. Pak už ho musela denně hlídat a popřípadě ho dooblíct. Často se i přesto stalo, že se ještě stihnul vysvléct a opět šmaroval bez trenýrek .-)

Přešlo ho to až měl nastoupit do školy a začal se trošku stydět. Ale dodnes a to je mu už šestnáct, chodí doma naostro a vůbec mu to nepříjde divné.

mějte se krásně

Iva K.

Milá Ivo K., díky za názor na dnešní téma

Text nebyl redakčně upraven

   
13.08.2012 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  ja jeste ted jdu na ostro ne casto ale obcas ano

  superkarma: 0 26.08.2012, 21:44:51
 2. avatar
  [2] Kytinkak [*]

  nojo, to jsou kluciSml16

  superkarma: 0 13.08.2012, 21:15:32
 3. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16chápu ho, proč ho to má utiskovat.....

  superkarma: 0 13.08.2012, 11:03:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme