Nevím, jak vám, ale mně se ještě do kabátu nechce. Jako bych jím přivolávala zimu. Copak si jí neužijeme dost? Kromě toho, kabátů nemám ve svém šatníku zase tolik, abych si za pár dní nepřipadala, že nosím stále to samé. Ale je tady jedna možnost...

 

Současná móda nám nabízí příjemnou mezivariantu. Něco mezi kabátem a svetrem. Maxi svetr nebo pletený kabát. Já vím, že už to tady bylo. A co ne? Maxi svetry mi náhodou připadají docela fajn. Jsou univerzální, co se kombinací týče. Otužilejší si je mohou vzít k minisukni s tlustými punčochami, my zimomřivější s džínami sportovně a s vlněnými kalhotami zase elegantně. A jestli se pyšníte štíhlým pasem, klidně ho zdůrazněte širokým páskem. To je vůbec nejlepší doplněk. K tomu čepičku, pletený klobouček nebo třeba baret, dlouhou šálu a můžete každý den vypadat jinak. Obchody nabízejí širokou škálu barev i střihových variací. Jednořadové, dvouřadové, se šálovým límcem, s kapucou, myslím, že si vybere každá.


A když ne, co si takhle oprášit znalost pletení a za dlouhých zimních večerů, u praskajícího krbu, štrikovat model podle vlastních představ? Ale to byste si měla pospíšit.


Vlastně na to máte celou zimu, na jaře ho určitě ještě užijete.

Reklama