Být nádherná a zdravě opálená? Mít přirozeně krásné dlouhé a sexy řasy? To v dnešní době není již žádný problém! Každá žena touží být ještě krásnější a atraktivnější nejen sama pro sebe, ale i pro své okolí.

Včera večer se v pražské OXO restauraci konal večírek, kde v hlavní roli byly luxusní kosmetické přípravky společností Xen-Tan a RevitaLash®. Akce se zúčastnilo mnoho známých českých jmen, jako je Eliška Bučková, David Gránský, Martina Pártlová, Aneta Christovová, Kateřina Kristelová, která celým večer provázela.

asd

Musím uznat, že večer to byl velmi příjemný. Prostředí luxusní restaurace rozezněly tóny skupiny The Brownies, která zahrála více či méně známe písně na pomezí blues, reggae a latin music a dalších stylů.

Během večera představila kosmetika RevitaLash® své produkty a předvedla i svou speciální edici séra na řasy s názvem Pink Ribbon, které je ukryto ve stylové růžové krabičce. Co mě zaujalo? Z koupě tohoto produktu je 10% použito ve prospěch neziskových organizací, které se zabývají výzkumem a vzdělávacím aktivitami, spojenými s onemocněním rakoviny prsu. Což mě osobně velmi nadchlo, stejně tak, jako že jejich výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Společnost Xen-Tan ukázala svou prémiovou samoopalovací kosmetiku z USA, která vykouzlí přirozené opálení na všech typech pokožky, a to i v pohodlí domova. Během večera proběhla i ukázka samoopalovacího nástřiku, který si může dopřát každý, který touží po opálení, jakoby právě přijel z dovolené v tropických končinách.

Obě společnosti se těší velkému zájmu nejen u českých osobností, ale jsou i oblíbenými značkami např. i Cameron Diaz, Kate Middleton, Jennifer Love Hewitt, Fergie, atd.

sd
David Gránský si vyzkoušel, jaké to je být vizážistou

sd
A zde již profík Kája Pavlíček,který si vzal do parády Elišku Bučkovou

sd
Nechyběla ani bohatá tombola, ve které jako první vyhrála zpěvačka Martina Pártlová

sda
Na akci se objevila i spokojená maminka, Ornela Štiková

Reklama