Jak odpověděla na dnešní otázky čtenářka Kukátko? Zatím se do pečení nevrhla, ale dnešní téma ji možná nabudí...

Čtenářka Kukátko pojala dnešní téma jako takový malý rozhovor...


Tohle téma mě nemůže nechat chladnou. Tak tedy:

Pečete o Vánocích? Přímo o Vánocích nepeču, ale v každém adventu peču, abych měla na Vánoce napečeno.
Jaké je vaše nejoblíbenější cukroví? Nemám jedno nejoblíbenější. Každoročně peču rohlíčky, linecké, pracinky, perníčky, vosí hnízda, pěnové pusinky a k tomu několik krémových druhů podle okamžité inspirace.
Už jste s pečením začala? Zatím jsem nezačala, ale zítřejší články aktivnějších čtenářek mě možná vybudí k víkendovému pečení.
Děláte také vánočku a koblížky? Vánočku peču den před Štědrým dnem a potom ještě jednu na Silvestra. Koblížky mi k Vánocům nejdou, ani by mě nenapadlo je v tyto dny dělat. Koblihy se u nás smaží na Masopust, tedy v úterý před Popeleční středou, což je zase jiná kapitola.

Kukátko

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. 11. 2012: Vánoční pečení

  • Pečete o Vánocích?
  • Jaké je vaše nejoblíbenější cukroví?
  • Kolik pečete druhů?
  • Už jste s pečením začala?
  • Děláte také vánočku a koblížky?

Své příspěvky k tomuto tématu mi zasílejte (a můžete třeba i s fotkou, když budete už z letoška mít) na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 30. 11. 2012 do 14.00 hodin. Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a možné získání pěkného dárku: balíčku Hera máslová příchuť a knížky Atmosféra Vánoc (iKAR).

HERA

Nová Hera máslová příchuť si snadno najde místo ve vaší kuchyni. Nejen že se skvěle hodí na přípravu krémů a krémových dezertů, ale je vhodná také jako přísada do běžného pečení.

atmosfera vanoc

Reklama