Novinky

Ještě jedno video s Psí písní

Mám pro vás pro dnešek ještě jednu Psí píseň, milé čtenářky. Tentokrát není z pera Zdeňka Svěráka, ale mého kamaráda a kolegy z Ježkovy konzervatoře Martina Hrubého. Na videu ji i sám zpívá...

S Martinem jsem se neviděl už pár let. Studovali jsme ve stejném ročníku na Ježkárně a on už tenkrát měl kapelu Bůhví. Když jsem hledal pší písničku na internetuz, vykouklo na mě tohle „černé“ video.

Vzpomínám si dokonce, jak Martin písničku psal a přinesl ji k posouzení nám spolužákům a také profesorům. Tak proč neudělat kamarádovi malou reklamu, že?

Jinak Bůhví najdete na internetu tady: www.buhvi.cz

Fototéma dne 14. ledna 2013: Štěňátka

  • Pošlete mi štěněcí fotku!
  • Napište k ní příhodu se štěnětem.

moje smeckaK dnešnímu tématu zasílejte fotografie (maximálně 5 kusů) štěňat. Abychom příspěvek uveřejnili, pošlete k fotce či fotkám také krátkou štěněcí historku, která bude dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá knížku nakladatelství TaMi CZ Já a moje smečka, kterou sepsala fenka Adélka Syručková. Příspěvky posílejte nejpozději 14.1.2013 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - nemusí jít o vaše štěňata, ale klidně o štěňata, která jste vyfotila někde v parku, ale rozhodně musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

Výjimka pro čtenářku DanuD - smíte zaslat pár fotek koťátek.

   
14.01.2013 - Redakční novinky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. [1] kukátko [*]

    A kde je kočičí píseň od Vás ?  Pokud si vzpomínám, měla na začátku roku vyjít nová kočičí koleda. Mohl byste na ni dát odkaz, ať si ji může poslechnout i někdo jiný než výherkyně?

    superkarma: 0 14.01.2013, 09:25:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme