Přečtěte si moc pěknou příhodu, o kterou se s námi podělila čtenářka s nickem miuka. Je samozřejmě o náušnicích. A o maturitním plese, alkoholu a maléru s tím spojeným. Více neprozradím, přečtěte si příspěvek

Dobrý den, i já si dovolím přispět k dnešnímu tématu. Uši mám propíchnuté už od miminkovského věku, myslím něco kolem 2 měsíců. Traumatizující zážitek to zřejmě nebyl, neboť si to nepamatuji :-D Dostala jsem do oušek památeční zlaté náušničky s kamínkem, v současné době už bych si je nevzala, tak je mám alespoň schované v krabičce. Hodně dlouho jsem vydržela pouze s jednou dírkou v každém uchu.

Na střední škole jsem si nechala píchnout ještě jednu dírku a nosila klasické kroužky. Bohužel jen do doby, než se konal maturitní ples naší třídy. Měla jsem tam nějaké povinnosti, čili se předpokládala střízlivost. Když už povinnosti pominuly, všimla jsem si, že většina spolužáků je již ve velmi rozjíveném stavu a já je samozřejmě chtěla rychle dohnat. Tak se po odchodu rodičů rychle pilo a za chvíli to bylo :-)

Najednou mi někdo říká, že mi teče krev z ucha. A ouha - ani nevím kde a jak, náušnice byla pryč, konrétně - byla vytržená. Takže mě jedna paní dala do auta a jelo se šít. Jenže na pohotovosti v sousedním městě s tím prý nemají zkušenosti, tak se jelo dál. Ucho se sešilo, paní se mnou šla domů a řekla rodičům, že jsem měla menší nehodu, já chodila pár dní se zalepeným uchem.

Teď už si na to po 10 letech snad kromě mě nikdo nepamatuje, ale určitě to není zážitek, kterým bych se na potkání chlubila, ještě dodnes se trochu stydím. :-) A jelikož se mi víc líbí trochu netradičně propíchnuté uši, tak jsem nikdy nebyla ta slečna, která má kroužky v uchu odspoda nahoru. Přikládám tedy fotografii svého ucha. Ta tyčinka (říká se jí industrial) sice není moc pohodlná při spaní, tedy spíš ty kuličky tlačí, ale když se mi to tak líbí... :-D Tu další náušnici - kuličku o trochu níž, mi píchal doma můj bývalý přítel. A jelikož dělal v nemocnici, přinesl si sterilní materiál, takže se to obešlo bez nějakých problémů. No a do klasické dírky si dám vždy nějaké náušnice podle nálady a stylu oblečení, docela jsem se poslední dobou „zbláznila“ do různých barevných a občas i netradičních bižuterních náušnic.

u

Přikládám fotku i části mé sbírky.

ucg

Kdysi jsem sice měla alergické reakce, pokud náušnice nebyla zlatá, ale pak se to samo spravilo a můžu mít v uchu cokoliv a z jakéhokoliv materiálu. A pokud jde o náušnice u mužů - na pánech se mi líbí tzv. tunely, ale ten dotyčný by měl být k tomu ještě „správně“ oblečen, aby to vše hezky ladilo k celkovému vzhledu. Jinak se mi náušnice na mužích moc nelíbí, zejména byl příšerný ten hit 90. let, kdy si každý nechával nastřelovací pistolí propichovat ucho a nosil (možná) zlaté pecičky. Ale to už by bylo na další téma na Ženě-in :-)

miuka

Milá miuka, zrovna dnes jsem zahlédla řidiče autobusu MHD, který měl v každém uchu dvě stříbrné náušnice a vypadalo to fakt odporně

Text nebyl redakčně upraven

Reklama