Ano, to je velmi chytré. Jen si to pak zapamatovat… Přečtěte si další příspěvek od čtenářky Jereniky, u kterého nechybí ani fotografie roztomilých cácorek.

Dobrý den, posílám pár řádků :)

Až do loňských Vánoc jsem vždy kupovala dárky na poslední chvíli. I když ty loňské Vánoce jsem viděla už bledě, neboť se stalo něco, s čím jsem nepočítala. I když to stále dodnes není ukončené a já si stále říkám, to slovo „kdyby“. Kdyby ten prokletý dopis přišel tam, kde bydlím a ne tam kde nebydlím, mohl být klid, bez následků a několik proplakaných dnů i nocí…

Ale zase díky tomu vím, že už to nesmím nechávat na poslední chvíli a začít s dárky aspoň už v září. Což i při mém „minimu“ jinak nejde. Takže některé dárečky už mám koupené. Pokud to jde tak ano, řídím se přáním, kdo si co přeje. Je to i tak, že v průběhu roku poslouchám, co si kdo přeje. Aspoň pak neřeším to dilema, co komu koupit. Nemám totiž ráda tu větu, kterou, ale slýchávám dost často a ta zní: „Já nevím, co ti mám koupit“.

Všem příbuzným nenakupuji, ani známým. Ráda bych, ale momentálně to není možné, takže nakupuji jen rodině a rodičům. Do teď to jsou dárky objednané přes internet. A v prosinci dokoupím ještě osobně, co mám v plánu koupit.

Vánoční nákupní atmosféra se mi líbí, ale ke konci je to už spíš nákupní šílenství. A hlavně těch lidí, ke kterým jsem do loňského roku patřila i já. A fakt je ten, že příští rok, třeba budu patřit zas, neboť mi končí mateřská, a tudíž nástup do práce je nezbytný. :)

Dárky mám nejvíc nakoupeny pro cácorky, neboť se zase těším na ty jejich rozzářená očička, který mě rok, co rok ujišťují… Že přeci jen jsou to děti a ty dárečky tam pro ně mají být. (Je mi líto těch dětí, co nemají rodinu a nemají ani jeden dárek).

A v neposlední řadě mám už i pro mamču, otčíma, i tchyni a tchána. Jejda zapomněla bych ještě na toho mého bulika :D ..Samozřejmě, že i pro něj už něco mám, a kdyby ne, tak bych maximálně zabalila sebe i s mašlí. :) 

Přeji hezký den a pohodový nákup dárků :)

Jerenika

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

caccorky

vanoce

vanocedva

______________________

Bohatý Ježíšek. A pokud se dobře dívám, koupil i náklaďák. Ten byl pro ty holčičky nebo pro tatínka??
Děkuji, že jste napsala a užijte si i letošní Vánoce.
Saša

Téma dnešního dne: Už kupujete vánoční dárky?

 • Máte už nějaké nakoupeny?
 • Řídíte se přáním svých dětí? (dospělých)
  nebo kupujete dle vlastního uvážení
  A také dle finančních možností
 • Nakupujete s předstihem nebo na poslední chvíli?
 • Kupujete všem příbuzným, nebo jenom některým?
 • Kupujete i svým kamarádkám a známým?
 • Kupujete na objednávku, přes internet nebo osobně?
 • Líbí se vám vánoční nákupní atmosféra nebo ji považujete za nákupní šílenství?
 • Pro koho máte dárky nakoupeny nejdřív?

O nákupech vánočních dárků, na které máte už nejvyšší čas
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: dámským parfémem od firmy Avon / CITY RUSH

parfem

Reklama