Docela nedávno mě překvapilo trošku nespolečenské chování mých nových známých. Když jsem u nich byla poprvé na návštěvě, vyšokovala mě ruka hostitelky Lídy, která neskrývaně vklouzla svému příteli do kalhot. Nevěděla jsem v tu chvíli co dělat. Zda se dívat jinam a dělat jako by nic, či se na něco vymluvit a rychle utíkat domů. Milan si mojí rozpačitosti všiml a tak mě s úsměvem uklidnil: „Prosím tě, buď v pohodě. Jen tu buď s námi dál, my jinak moc spolu nemůžeme.“

Nehledáme nikoho do trojky

Vzápětí mi bylo vysvětleno, že bez obecenstva jejich sexuální život nemá tu správnou šťávu. Dříve to prý zkoušeli různě po barech, ale tam na to byli lidé natolik zvyklí, že je skoro nevnímali a jim to nepřinášelo to správné uspokojení. Zkoušeli tedy různé inzeráty, jenže vždy jim odpověděl jen nějaký voayer, který měl u toho vulgární poznámky či někdo, kdo to bral jako pozvánku na sex ve třech.

 

Stačí nám když se budeš koukat

Tak začali využívat pomoc tolerantních a otrkaných přátel, kteří byli ochotni hodinku s nimi jen tak posedět a v tichosti se dívat, jak si Lída a Milan navzájem dokazují svoji lásku. Já osobně jsem na podobný zážitek neměla žaludek a tak jsem se omluvila, že opravdu jejich milenecké scénky sledovat nepotřebuji. Viditelně je to hodně zklamalo. Jejich stálý pozorovatel byl totiž na dovolené u moře už druhým týdnem a oni stejnou dobu „abstinovali“.

 

Nakonec mě přesvědčili, abych byla aspoň přítomna v jedné místnosti s nimi. Takže jsem nakonec zůstala zády k nim, zahleděná do monitoru jejich počítače a předstírala soustředěné brouzdání po netu. Nikdy jsem se necítila tak trapně. V duchu jsem si nadávala, že jsem se k něčemu takovému nechala přesvědčit.

 

Mí noví přátelé doufali, že tímto pomalu prolomíme ledy a já se příště nechám ukecat snáz. Já je však přesvědčila, že tímto pro mě tato zkušenost skočila. Co nevidět jim dorazí jejich pravidelný dozorce a mě už k těmto účelům nebudou potřebovat. Lidi jsou to fajn, ale šmírovat je kvůli tomu nemusím.

 

Další páreček do party

Asi měsíc po této události mě seznámili se svými rodinnými přáteli. Byl to taky partnerský pár, Roman a Lucie. Bála jsem se, zda nemají stejnou úchylku a nebudou chtít ode mě pomoc v jejich partnerském soužití. Během společné večeře však vyšlo najevo, že sice jsou svým způsobem úchylní, ale rozhodně si nepotrpí na obecenstvo, i když si divadlo spolu tak trochu hrají.

 

Já tě asi láskou sním, Karkulko!

Jejich milostná předehra se totiž skládá z toho, že se navzájem převléknout do nějakých kostýmů, ve kterých se pak svádějí. Mají jich doma prý už celou sbírku. Přes šlechtice, večerníčkové postavičky, elfy a trpaslíky až po kostýmy ze Star Wars. Nejvíce se prý pobaví s v kostýmech elfíků, protože k nim mají i dlouhé špičaté uši, které se při tom tak roztomile kinklají. Roman ovšem přiznal, že když se mu  Lucka převlíkne za Červenou Karkulku, je jako vlk k neudržení.

 

Musím uznat, že styl této konverzace se k večeři moc nehodil, ale oni uměli své postelové zážitky podávat takovým stylem, že jsme až brečeli smíchy. Roman s Lucií pak odešli domů dřív, prý spěchají, protože se tolik navnadili na Křemílka a Vochomůrku. Ještě před barákem bylo slyšet, jak se navzájem dohadují, který z nich bude který.

 

Celý večer zakončila Lída větou: „Vidíš, nejsme jediný cvoci!“ A já jen doufám, že víc podobných přátel už nemá :)

 

Máte vy nějaké speciální předehry nebo praktiky, které vylepší váš sexuální život? Víte také o někom, kdo by měl podobné postelové záliby? Dokážete si představit, že byste se milovala se svým partnerem před někým, kdo vás pozoruje? Nebo třeba v kostýmu Batmana a Kočíčí ženy? Co si myslíte o lidech, kteří to v posteli takto praktují?

Reklama