Pro stylový, kvalitní a cenově dostupný nábytek není třeba chodit daleko. Přesně takový totiž nabízí JENA – nábytek od českých, slovenských a polských výrobců. Ať už jde o pohodlné sedací soupravy, krásné postele nebo celé nábytkové sestavy, z nabídky si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Český, slovenský i polský nábytek je zárukou kvality, která je pro většinu zákazníků při nákupu klíčová.

Česká republika

JENA

Nábytek vyrobený v České republice se může pochlubit splněním přísných norem jak z hlediska kvality, tak zdravotní nezávadnosti. Češi jsou odjakživa praktičtí, tak je pro zákazníky důležité chytré řešení každého kousku nábytku – ať už se jedná o úložný prostor v posteli nebo třeba rozkládací sedačku. A stejně smýšlejí i dodavatelé, s nimiž JENA – nábytek spolupracuje. Většina zákazníků totiž nehledá designové pecky ani luxusní materiály, ale pěkný, moderní a praktický nábytek.

Příkladem povedeného českého nábytku může být boxspring postel řady Twister, která nabízí nejen moderní styl, ale hlavně klidný a ničím nerušený spánek. Veškeré použité materiály a prvotřídní zpracování zajistí pocit jako v bavlnce. Základ této postele o rozměrech 180x200 cm tvoří spodní pružinová matrace v rámu, která slouží jako ortopedický podklad horní matrace. Ta je vyrobena ze studené pěny, která má výbornou tvarovou stálost, je pevná, vzdušná a vyznačuje se dlouhou životností. Kromě toho dvoulůžko disponuje také úložným prostorem, který je nedocenitelný zejména v malých bytech. Aktuální cena postele je 16 999 Kč vč. DPH. Více českého nábytku na www.jena-nabytek.cz.

JENA

Slovensko

Mezi hlavní výhody slovenského nábytku patří kvalitní zpracování, styl blízký tomu českému, široká nabídka jednotlivých kusů a dostupnost. Mezi výrobci, se kterými JENA – nábytek spolupracuje, nechybí třeba firmy s více než stoletou tradicí. Každý kus nábytku splňuje přísné bezpečnostní a zdravotní normy, které jsou na Slovensku spolu s Českou republikou jedny z nejpřísnějších v Evropské unii.

Mezi slovenskými výrobky vyčnívá třeba obývací program Broke, který zaujme svým moderním designem doplněným o nevšední tvarování jednotlivých kusů nábytku. Zadní stěny v prosklených plochách jsou zdobeny dekorativním frézováním, jež navozuje příjemnou atmosféru k relaxaci u dobré knihy nebo chvilkám tráveným s rodinou a přáteli. Obývací program ale zdaleka neplní jen okrasnou funkci, ale je také velice praktický. Nabízí dostatečně velký úložný prostor pro všechny nezbytnosti, které je třeba mít po ruce. Aktuální cena je od 6 803 Kč vč. DPH. Více slovenského nábytku na www.jena-nabytek.cz

JENA

Polsko

Polsko je evropskou velmocí v exportu. 40 % nábytku, který vyrobí, vyváží do Německa, kde si velmi potrpí na kvalitu. Polský nábytek má dlouhou tradici a tamní výrobci jsou skutečnými odborníky. Nejen v Evropě, ale i ve světe, má mnoho polských výrobců nábytku vynikající jméno. Každý rok se účastní mnoha výstav a veletrhů, aby neztratili krok s nejmodernějšími trendy a technologiemi, které pak dokáží velmi rychle zavést do výroby. Proto je soudobý polský nábytek moderní a kvalitní.

Ukázkou polského designu může být sedací souprava Amigo, která je jak reprezentativní, tak i velmi pohodlná. Na první pohled zaujme každého vyznavače moderního nábytku pro útulný domov. Zaoblené hrany a měkká sedací plocha působí domácky a přímo lákají k odpočinku. Také široká zádová opěrka a velké područky zaručují dokonalý komfort pro chvíle relaxace. Potahová látka je příjemná na dotek a odolná proti oděru. Zajímavým detailem jsou také kovové nožky, které dotváří celkový elegantní vzhled. Sedací soupravu Amigo je aktuálně možné pořídit v rohové variantě za 21 275 Kč vč. DPH, jako trojsedák v ceně 9 611 Kč vč. DPH nebo dvojsedák za 9 125 Kč vč. DPH. Dostupné je také křeslo v ceně 7 559 Kč vč. DPH. Více polského nábytku na www.jena-nabytek.cz.

JENA

JENA – nábytek je na českém trhu už od roku 1999. Spolupracuje s předními českými i evropskými výrobci nábytku, důraz přitom klade hlavně na vysokou kvalitu. Nabízí široký sortiment, ze kterého si vyberou jak milovníci moderního stylu, tak zastánci klasiky. Nábytek si zákazníci mohou vybrat nejen v moderních prodejnách po celé České republice, ale také on-line na internetových stránkách www.jena-nabytek.cz. Nábytek i doplňky do domácnosti si tak mohou prohlédnout a koupit z pohodlí domova v kteroukoli denní dobu. Maximální výběr a minimální cena dopravy nabízí perfektní kombinaci pro příjemný a zároveň výhodný nákup.

Reklama