Vztahy

Jen tak mimochodem

Tak jsem při zjištění dnešního tématu čekala, že se všechny mé „kolegyně" budou rozplývat nad pugéty růží a budou básnit o krásné krabičce s ještě krásnějším prstenem, o partnerovi otlačujícím si koleno o koberec, nedejbože o parkety, a o zaslzeném „Ano, vezmu si tě!". Ale jak se tak dívám, nejsem sama, kdo tyhle věci neprožívá.

Žádání o mou horní končetinu nebylo ani trochu dramatické, takže romantické duše by si na své nepřišly. To jsme jen tak jednou lenošili s mojí drahou polovičkou doma, povídali si o všem možném a mezitím padla jakoby jen tak mimochodem otázka „Vezmeš si mě někdy?" Žádné dlouhé přípravy jak fyzické (prsten + kytka), tak psychické - bylo to spontánní. Žádný oblek s pracně uvázanou kravatou - byli jsme v pyžamu... Po pár větách jsme tohle téma opět zamluvili dalšími důležitými" věcmi, zůstal jen příslib, že se prostě NĚKDY vezmeme... Mluvili jsme o tom jen tak neurčitě ještě několikrát, až jsme se skutečně před měsícem vzali. V naprostém soukromí. Kolegové, kamarádi, prostě všichni vyzvídali detaily - jak, kde, kdy, co, proč. Žádný trhák se nekonal, všechny ty romantiky jsem prostě zklamala". No a co... Jde přece o lidi, o vztah. Ne o to, jaký tyjátr se udělá kolem. Na to já nehraju. :-)

Vaše Heather


No však víte, proti gustu... pro někoho by to bez toho tyjátru" zase nebylo ono. A to kolegové ani nedostali koláčky? No jak k tomu přijdou??? ;-)
Díky za příspěvek, a ať vám to klape.

   
11.06.2007 - Láska a vztahy - autor: Eva Jedelská

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme