Když se řekne romantický okamžik, každý si asi představíme něco trochu jiného. Čtenářka Ahoi mi některých těch svých napsala krátké povídání...

O romantice

Nedávno jsme slavili s přítelem roční výročí vztahu. Zašli jsme si na dobrou večeři, popíjeli vínko, povídali si, drželi se za ruce... Když se řekne romantika, člověk bývá maličko povrchní. Chytáme se kýčovitého stylu večeře při svíčkách, balíku růží nebo zásnubního prstýnku. Ale není to něco, co nám může dát téměř káždý? Romantika je pro mne něco krásného, úzce spjatého s láskou. Romantika je, když spolu ležíme v trávě a koukáme do koruny stromu. Nebo když usínáme v objetí. Je to souznění, pochopení, Je to každá společná hezká chvilka. Ikdyž třeba netrvá dlouho. Nechtěla bych rozebírat, jak jsou na tom se sklony k romantice muži v porovnání s ženami... myslím, že každý zamilovaný člověk sní o tom, jak snese druhému modré z nebe :-)

Přeji Vám, abyste si vždycky dokázali vtisknout do paměti jen to hezké.

Vaše oddaná čtenářka,
Ahoi

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Jaký okamžik je pro vás romantický?

Posílejte mi dnes své romantické příběhy! Protože i vášeň patří k romantice, odměním nejlepší příspěvky sadou čtyř druhů kondomů. A ten nejromantičtější příběh ze všech pak získá nejen tuto sadu, ale i dárkový balíček Rerrero s balením Ferrero Prestige a Ferrero Mon Chéri a knížku Pošta pro tebe.

Více o tématu a ankteu najdete zde: Krásné romantické ráno!

Redakční mail: redakce@zena-in.cz

Reklama