posteskla si ve svém příspěvku čtenářka s nickem kometa. Předvánoční náladu jí kazí nemoc dětí. Přála by si, aby se na jejich tvářičkách konečně objevily šťastné úsměvy. To je teď pro ni nejdůležitější.

Na vánoce se moc těším, jen mně mrzí, že jsou kolem toho tak obrovské přípravy a pak je to rychle pryč. Miluji všechno, co se vánoc týká, výzdobu, cukroví, dárky, spoustu dobrot, kostel. Letošní vánoční svátky jsou pro mě velmi náročné. Děti mám pořád nemocné. Jednu chvíli jsem už byla zoufalá.

Cukroví napečené, dům uklizený, dárky zabalené. Jen ta vánoční nálada v mém srdíčku nikde. Dcerka se pomalu uzdravuje a já se snažím dostat do vánoční nálady. Nejsem vůbec ve stresu a těším se na štědrovečerní večeři.

Nejdůležitější jsou pro mně moje děti a jejich šťastné úsměvy. Nechci jim to pokazit a proto se usmívám na všechny lidi.

Vždy se oblékáme více svátečně k večeři a letos bych to chtěla uskutečnit v šatech. Jakmile jsou rozbalené dárečky a snězená večeře, převlékáme se do pohodlného oblečení (tepláků nebo pyžama) a usedáme k pohádkám.

děti a kometa

Kometa

Milá kometo, já vám přeji, aby vaše děti byly zdravé jako řípy a hezky jste Vánoce užily. Ve svátečním, i v teplákách.

Jak budete prožívat letošní Vánoce vy, milé ženy-in? Napíšete nám také, jak se těšíte? Na vaše příspěvky se těším zase já na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama