Bulvár

Jen si dejte panáčka!

Pít alkohol za volantem automobilu je nezákonné. Ale co pít alkohol za „volantem“ země? V poslední době se v televizi objevila řada politiků ve stavu, v němž by za volant automobilu rozhodně usednout nesměli. Opilý přednášel bývalý polský prezident Kwasniewski, „veselý“ byl současný francouzský prezident Sarkozy, jazyk se při televizním rozhovoru pletl bývalému českému poslanci, politicky stále aktivnímu profesoru Ryndovi. A to nejsou rozhodně jediní. O tom, že se práce v českém parlamentu často mění v alkoholový dýchánek, toho už bylo napsáno dost.

Jsou pracoviště, u nichž nepochybujeme o tom, že na ně alkohol nepatří. Pro mě je dodnes hrůzným zážitkem setkání s opilým chirurgem, který mi měl zašívat pořezanou ruku. Moje kamarádka má zase špatnou zkušenost s opilým zubařem. Vůči některým povoláním – především těm uměleckým – jsou lidé naopak tolerantnější.

Co myslíte Vy, měla by se konzumace alkoholu v pracovní době zakázat všem povoláním? Nebo jen některým? A patří politici mezi ně? Nebo zákazy nic nevyřeší? Co byste pak navrhovala? A jak je to u Vás v práci? Máte zkušenosti s opilými lidmi v zaměstnání?

Hlasujte v anketě na hlavní straně!

   
05.10.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] vininka [*]

  Na mě sáhnout opilý zubař nebo nedej bože chirurg...tak to jeden z nás dvou dozajista nepřežije

  superkarma: 0 05.10.2007, 14:31:25
 2. avatar
  [6] arjev [*]

  tornado-lou: zákaz neplatí pro sládky v pivovarech .Ti to mají jako pracovní povinnost.Krása, ne?

  superkarma: 0 05.10.2007, 14:06:40
 3. avatar
  [5] Solei [*]

  Pít by se nemělo v žádném zaměstnání. Pokud ano tak jako přiťuknutí když má šéf narozeniny nebo jiný zaměstnanec nebo mít v ledničce panáčka vodky když se člověku udělá nedobře. Ale rozhodně nechlastat tak aby na člověku bylo poznat, že pil.

  superkarma: 0 05.10.2007, 13:41:04
 4. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Já mám pracovní dobu pořád A zrovna nedávno se řešil případ, kdy veterinář na Silvestra odmítl přijet ošetřit psa, protože už pil, nabídl majitelce, že ho ošetří, když přijede ona, madam nepřijela, protože by musela taxíkem a pak si na veterináře stěžovala

  superkarma: 0 05.10.2007, 11:03:35
 5. [2] tornado-lou [*]

  ja myslela, ze pit v pracovni dobe je zakazano vsude.

  superkarma: 0 05.10.2007, 10:21:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme