Rodina

Jen jeden dárek...

Čtenářka Snížek se s manželem a synem domluvila, že si dají pod stromeček jen jeden dárek. Jak tahle domluva dopadla, to se dozvíte v jejím příspěvku k tématu: Co vám přinesl Ježíšek.

Předvánoční domluvy o darování jen jednoho dárku bývají chatrné... jak tahle domluva dopadla u čtenářky Snížek, to se dozvíte níže v jejím příspěvku k tématu dne.

JEDEN DÁREK         

Domluvili jsme se s manželem a synem na jednom dárku. Nejspíš jsem ale byla moc hodná, protože na mne pod stromečkem čekaly dvě tašky dárků. Ježíšek ví, že je mi zima od nohou, tak mi nadělil bílé, chlupaté a teploučké nazouváčky na koberec. Kdyby mi bylo pořád zima a bylo třeba zahřát i vnitřně, pro ty případy byla přibalená i láhev napoleona. Syn mi dal zase velkou bonboniéru napoleona, ví, že se múžu po čokoládě utlouct a mlsná jsem jako koza. Od manžela, abych měla sladké vánoce a dobrou náladu, jsem dostala ještě čokoládové kuličky, moje oblíbené. Zmínila jsem se před ním, že mi dochází krém na obličej a tělové mléko po koupeli, tak mne zazásobil určitě na tři roky dopředu. Vybral příjemné, voňavé druhy, tak máme o zábavu postaráno, jdeme se osprchovat a potom mne natírá, hezky mu voním, tak dostanu dáreček, taková nadílka může být třeba i každý večer!

SNÍŽEK

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co jste našly pod stromečkem?

Pochlubte se svými dárky!
Napište, jaký jste měly letos Štědrý den!

Vyfoťte a pošlete mi k dnešnímu tématu dárky, které jste letos našly pod stromečkem, milé čtenářky. A napište k nim i krátký text (dlouhý alespoň jako tento odstavec) o tom, jak u vás letos proběhl Štědrý den. Za svůj příspěvek k dnešnímu „chlubícímu se" tématu můžete získat dárek od redakce: knížku Sherryl Woodsové: Nové začátky z nakladatelství Metafora a čaj PICKWICK: Tropická směs bylin a ovoce. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže).

woodsova

   
27.12.2010 - Rodina - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  Na vnitřní zahřátí jsem také dostala dobré pitíčko Sml67Sml30

  superkarma: 0 27.12.2010, 10:39:35
 2. avatar
  [2] marry.lu [*]

  teda, takové koupáníčko bych si také nechala dopřát Sml22

  superkarma: 0 27.12.2010, 10:33:37
 3. avatar
  [1] OlgaMarie [*]

  Co vše se vejde do jednoho dárku!Sml59

  superkarma: 0 27.12.2010, 10:30:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme