je vhodné vystavovat své vnady. To si myslí čtenřka s nickem Ladouch a přináší zážitek z letošní dovolené v Tunisu, kde jí odhalování poprsí připadá zvlášť nevkusné

Hezký dobrý den, dnešní téma je pro mě už dávnou minulostí, také jsem se zamlada opalovala nahoře bez, ale pouze v soukromí na chatě. Dnes už je to dávná minulost. Nejsem v zásadě proti opalování bez podprsenky, ale musí to být na místech, kde se to hodí a v prostředí, kde to není nevkusné.

Například letos jsem byla na dovolené v Tunisu a tam mě to přišlo naprosto nevhodné, když se tam některé ženy svlékaly a také to bylo prvoplánové, protože chtěly na sebe upoutat pozornost mužů. Jak se všeobecně ví, tak Tunis je islámská země, kde většina žen chodí zahalená, a proto je předpoklad, že místní mladíci, čumí na tyto ženy s otevřenou hubou, protože je to pro ně něco neuvěřitelného. I když hodně už je jich na podobné obrázky zvyklá, protože tam turistický ruch frčí.

Každý může vystavit svoje přednosti, pokud nějaké má, to si ale myslí i ti, co nemají co ukázat. Zažila jsem jednou u moře také Němku, která byla širší než delší, měla takový zadek, kam se se s klidem daly postavit dva půllitry a nespadly by a když vypustila ven dudy, tak rázem byly pomalu u kolen, a klidně se svlékala, ale na tu každý čuměl ne proto, že by to bylo něco krásného, ale rozhodně to bylo něco, co ještě nidky v životě neviděl.

Tak takhle tedy ne, klidně vystavujte své přednosti milé dámy, ale jen do určitých rozměrů a do určitého věku.

Přeji krásný den.ladouch

Milá ladouch, co se týče toho Tunisu, tam je možná nevhodné i opalování v plavkách vcelku, pokud by to měl člověk brát s ohledem na místní zvyklosti a náboženství.

Text nebyl redakčně upraven

Reklama