Trhy si moc neužila čtenářka Jithule, ale vzala na ně vnoučka, tak si užila alespoň krásný den s vykuleným capartem, který si venku užíval zimy...

Z trhu nebyla nadšená tuto sobotu čtenářka Jithule...


Dobrý den přeji všem.
V sobotu jsem měla vnoučka na hlídání. Řekla jsem si - co půjdeme se podívat na vánoční trhy. Vnoučkovi je dva a půl roku, spíš šlo o to, že se projdeme, napadl sníh - prostě budeme blbnout. Bydlíme asi 1km od středu města takže s takovým prckem se dá po cestě zažít hodně zábavy.
Přišli jsme a co jediné se mi líbilo byly koledy, které zpívaly děti. Honzíček byl z toho vykulený ptal se tím jeho: co to je? Chvilku jsme se na ně dívali a prošli stánky. Tedy přesně šest dřevěných budek, kde prodávali svařák, medovinu, kafe a čaj. V dalším oříšky a koření, pak jmelí a vařečky a to bylo vše. Vrcholem bylo to, že nebyl ještě rozsvícen stromeček. Ten prosím rozsvicovali v neděli. Takže to byly naše vánoční trhy. Nic moc, že? Ale já jsem si užila krásný den s vnoučkem.
Přeji všem jenom samé krásné dny,
Jithule

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 10. 12. 2012: Vánoční trhy

  • Jak vypadají letos vánoční trhy u vás?
  • Chodíte na ně?
  • Kolik na vánočních trzích utratíte?
  • Koupila jste někdy na vánočních trzích něco zajímavého?
  • Pošlete fotku z letošních vánočních trhů!

Své příspěvky a fotky (maximálně dvě ke každému příspěvku) zasílejte nejpozději 10. 12. 2012 do 14.30 hodin na emailovou adresu redakce (viz níže). Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a tím i možné získání krásných vánočních dárků od Albi: dvou Vánočních čajů a jednoho stylového diáře na rok 2013.

darky albi

Reklama