Zdraví

Jemnost v podobě tuhého a tekutého mýdla

Hedvábí, to je pojem něčeho drahocenného a symbol okázalé nádhery a lesku. Nezaměnitelné vlákno s nádechem luxusu může od nynějška pocítit i vaše pokožka. Schwarzkopf & Henkel přichází s novým tekutým a tuhým mýdlem Fa Softening, které zajistí při mytí vašim rukám hebkost a šetrné zacházení. Tekuté mýdlo Fa Softening v praktickém dávkovači s tekutými hedvábnými proteiny a hydratační formulí čistí ruce jemně a zlehka. Fa Softening tuhé mýdlo s tekutými proteiny je unikátní nejen svou jemnou péčí, ale také tím, že s tímto složením je na trhu první svého druhu.

Žádná část pokožky není tak namáhána a nemusí vydržet více než pokožka rukou. Protože vnitřní plocha rukou je téměř prosta tukových žláz a žádný vlastní tuk se v ní prakticky netvoří, je nutné pokožce rukou pravidelně dodávat vlhkost a výživu. A právě nová mýdla Fa Softening takovou všestrannou péči poskytují.

Inovační mýdla Fa Softening obsahují tekuté hedvábné proteiny a zvlhčující příměsi, díky nimž je pokožka rukou neustále hebká a vláčná. Hedvábné proteiny jsou ideální pro péči o pokožku a tělo, neboť tento přírodní produkt díky svým vlastnostem je optimálním prostředkem k ošetřování něžné pokožky.

Mýdla Fa Softening rozšiřují řadů Softening, kterou doposud zastupoval sprchový gel.

Nová mýdla Fa Softening jsou k dostání v maloobchodní síti za 55 Kč (tekuté mýdlo) a 12,90 Kč (tuhé mýdlo).

Novinky Fa Softening jsou k dostání v maloobchodní síti od dubna letošního roku.

   
04.08.2004 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [10] Rendulka [*]

  my pouzivame tekute mydlo jen na ruce (časem rádi vyzkoušíme i Fa), tuhe mydlo ve sprse (zbožňujeme Dove)a věřím, že bych se změnou neobstála

  superkarma: 0 04.08.2004, 18:27:09
 2. avatar
  [7] Vivian [*]

  Já používám obojí, nez ohledu na formu... ale je fakt, že tekuté je praktičtější (protože lahvičku si můžu postavit kamkoliv, aniž by to tam pak bylo upatlaný od mýdla) V kuchyni mám tekuté, v koupelně obojí.

  superkarma: 0 04.08.2004, 14:14:25
 3. avatar
  [6] sharonka [*]

  Doma používáme všichni jenom tekutá mýdla - sprchová i na ruce, od toho tuhého bylo vždycky děsně upatlané umyvadlo i vana. Kupuju ho jen na dovolenou, abychom toho netahali tolik.

  superkarma: 0 04.08.2004, 12:53:36
 4. avatar
  [4] Pajinka [*]

  Já jsem zase opačný případ než Žábina, při mytí tekutým mýdlem mi připadá, že nemám ruce vůbec umyté. Ale tuhé Fa ráda vyzkouším.

  superkarma: 0 04.08.2004, 11:14:19
 5. avatar
  [2] Žábina [*]

  jo bez tekutýho mýdla si už ruce neumyju...tak jsem si na něj zvykla, že normální mýdlo v kostce už vůbec nepoužívám....

  superkarma: 0 04.08.2004, 09:41:41
 6. avatar
  [1] mam-ča [*]

  Z tisku : Americké úřady schválily do výroby nový druh léku proti žloutence, založeného na výsledku práce českých vědců. Ve většině zemí, se bude prodávat pod názvem "Mýdlo".

  superkarma: 0 04.08.2004, 08:23:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme