weledaCitlivá pokožka občas potrápila každého z nás. Nepříjemné pnutí, zarudlá pleť, zkrátka pocit, že nejsme „ve své kůži“. Ať už je citlivá pokožka způsobena vnějšími vlivy, či jsme jí dostali do vínku, je potřeba o ni řádně pečovat a velmi pečlivě vybírat kosmetické přípravky. Právě citlivá pleť často reaguje na kosmetiku podrážděním či alergiemi. Na míru náročným požadavkům citlivé pokožky je vyrobena mimořádně šetrná, čistě přírodní Mandlová péče značky Weleda. Tato jemná řada dokonale pečuje o citlivou pokožku a zároveň napomáhá k řešení problémů s podrážděnou pletí. Čtyři přípravky (mandlový pleťový krém, mandlové čisticí mléko, mandlový hydratační krém a mandlový pleťový olej) se za studena lisovaným mandlovým olejem pro to nejjemnější ošetření citlivé pokožky jistě velmi ocení i budoucí maminky, jejichž pleť bývá zatěžována vlivem hormonálních změn v těhotenství.

Projevy citlivé pokožky jsou velmi individuální, navíc se většinou jedná o celoživotní problém, proto je Mandlová pleťová péče Weleda uzpůsobena pro všechny věkové kategorie. Mandlová řada má čistě přírodní složení a v kombinaci s jedinečnými technologiemi výroby, které probíhají ve zcela sterilním prostředí, představuje dokonalé řešení problémů citlivé pleti. Všechny výrobky jsou zcela bez parfemace a obsahují tři základní složky – jemný, čistý mandlový olej, olej ze švestkových jader, přírodní kyselinu mléčnou. Minimum obsažených surovin je nezbytnou podmínkou v péči o citlivou pokožku.

Mandlová pleťová péče Weleda zahrnuje tyto čtyři výrobky:

Základní sada pro extrémně citlivou pokožku:

weleda

Mandlový pleťový krém Weleda – neparfemovaná intenzivní noční i denní péče o citlivou pleť. Rychle zklidňuje, vyživuje a chrání pokožku. Trvale obnovuje narušenou rovnováhu pleti a navíc navrací pokožce přirozenou pružnost a vláčnost. K dostání v drogeriích dm a Rossmann, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) za cenu 30 ml 349 Kč.

Mandlové čisticí mléko Weleda – sametově jemná emulze šetrně čistí pokožku, odstraňuje nečistoty z pleti jemně a zároveň účinně. Vhodný také k odstranění make-upu. Vyčistí pokožku do hloubky, aniž by dráždila nebo vysušovala a zanechá pleť svěží a hebkou. K dostání v drogeriích dm a Rossmann,
v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) za cenu 75 ml 239 Kč.

Ostatní produkty řady mandlové péče:

weledaMandlový hydratační krém Weleda – lehká noční i denní péče o citlivou pokožku. Zklidňuje pleť, hydratuje a chrání ji před vysoušením, podporuje její přirozenou regeneraci. Na rozdíl od Mandlového pleťového krému, který je výživný, dodává Mandlový hydratační krém pleti vlhkost a jeho konzistence je lehčí. K dostání v drogeriích dm a Rossmann, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) za cenu 30 ml 349 Kč.

Mandlový pleťový olej Weleda – výživná a regenerační péče - ochranné denní ošetření pleti především během chladného období. Vhodný také k noční regeneraci a vyživení suché pleti a k šetrnému odstranění očního make upu. Hodí se také pro lokální použití na vysušená či podrážděná místa. K dostání v drogeriích dm a Rossmann, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda www.weleda.cz seznam prodejen i e-shop je k dispozici na ) za cenu 50 ml 319 Kč.


Výrobky Weleda mají novou mezinárodně uznávanou certifikaci NATRUE, která garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Více informací na www.weleda.cz, www.natrue.org, www.natrue-label.com. Weledu můžete navštívit také na facebooku www.facebook.com/czWeleda

Reklama