Rodina

Jemča VIVA láká do Tajemné zahrady. Mužům vstup zakázán!

Je Vaším dávným přáním, aby se o vás staral skutečný gentleman? Zastavte se v Tajemné zahradě.

zahradaSpolečnost Jemča právě spustila nové originální webové stránky www.tajemnazahrada.cz, které jsou určené pouze pro Vás, ženy. Pokud se necháte zlákat k návštěvě stránek sympatickým Richardem, čeká Vás dobrodružství s pravým gentlemanem. Tento nenapravitelný romantik na Vás každý den bude čekat v Tajemné zahradě, připravený splnit (téměř) každé Vaše přání. Den za dnem Vám bude odhalovat jedno ze svých četných překvapení.

Webové stránky jsou interaktivní, plné videí, zajímavých odkazů a tipů. Svým vzhledem i příjemnými kresbami lahodí každému ženskému oku.

Pokud se budete chtít pochlubit svým novým přátelstvím s Richardem i kamarádkám, není nic snadnějšího. Richard je totiž moderní muž a má svůj profil i na sociální síti Facebook.

Společnost Jemča chtěla přijít s něčím originálnějším než pouhá prezentace nových ovocných čajů Jemča VIVA. A protože ženy jsou křehká stvoření, která se rády nechávají rozmazlovat, přišla Jemča s Richardem. U některých může suplovat nepozorného partnera či manžela, některým zase udělá příjemnou společnost, když jim bude smutno.

 

 

 

   
03.05.2010 - Rodina - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Pohoda [*]

    Viva la Ricardo !!!Sml24Sml24Sml24

    superkarma: 0 03.05.2010, 13:37:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme