Nápad vyrobit svetr s jelenem se zrodil v hlavě tříčlenné rodinky (psa nepočítaje), jak jinak než jednoho podzimního odpoledne. Jako velcí milovníci svetrů a přírody a originální módy si chtěli do předvánoční plískanice pořídit svetr a mít na něm jelena!

Tak začíná příběh podnikání Denisy Nechvátalové.

Hledali. Ale ejhle, žádný krásný jsme nenašli!

jelen

Inu, rozhodli jsme se jej vyrobit sami, dle vlastních návrhů. A tak jsme se do toho dali. Mohli jsme plést svetry v Asii, mohli jsme mít poloviční náklady, mohli jsme být spokojení a hrooozně bohatí:) Proč jsme to neudělali?

jelen

Rozhodli jsme se jít trochu těžší cestou, vede do kopce, fouká vítr a občas lehce zaprší. To nám ale nevadí, nejsme z cukru! Navíc nás hřál pocit, že už nás brzy budou hřát na hrudi naši vlastní jeleni:)

Zvolili jsme kvalitu.

jelen

Chtěli jsme prodávat opravdu kvalitní český výrobek. Našli jsme si tedy českou pletárnu. Malou. A co jelen nechtěl, rovnou uprostřed naší krásné, české kotliny.

Vyrobili jsme návrh první kolekce pro dívky, chlapce, muže i ženy. A pak za vydatné marketingové podpory naší pětileté dcery vybrali pro vás ty nejhezčí, v módních střizích i barvách.

jelen

Doufáme, že si v naší první kolekci najdete i vy toho „svého“ jelena, který se stane vaším věrným, vtipným a originálním doplňkem.

A hlavně na dalších vzorech a barvách se již pracuje:)

 A proč jelen?

jelen

Líbí se nám jeho majestátní zjev. Že bojuje až do konce svých sil a v zápase nesklání své parohy. Že je to kus zvířete a navíc symbol moudrosti. Že je to tvor nezlomný, leč elegantní.

Takže jelenům a svetrům zdar!

Více na http://svetrsjelenem.cz/.

Reklama