Vztahy

Jeho dopisy mám schované nadosmrti

Vážená redakce Žena-in,

na Vaše stránky chodím pravidelně a pravidelně se i zúčastňuji Vašich soutěží (ačkoliv jsem ještě v žádné nebyla vylosována). A proto jsem se rozhodla, že Vám napíši elektronický dopis na téma: Máte nějaké dopisy schované?

Když mi bylo 15, začala jsem poprvé v životě chodit s klukem. Asi si i dokážete představit, jaký z toho byl doma poprask. Já, patnáctiletá holka, chodím s klukem. Každý si nejspíš představil, kdo ví co spolu neděláme, nebo spíš děláme.

Ale zklamu Vás. K oné věci nikdy nedošlo, a proto na ten čas tak ráda vzpomínám. Bylo to poprvé v životě, co jsem se bezhlavě zamilovala. Neexistovala pro mě jediná věc! Jen On. Nemohla jsem se vždy dočkat, až se daný den uvidíme po škole. Kdy se zase projdeme uličkami, které byly ničím a nikým nerušené (skoro). Hlavně si nepředstavujte, že to bylo nějaké hrozné temné zákoutí. Chodili jsme se scházet pravidelně do velkého parku, kam většinou chodili buď staří lidé, nebo rodiny s dětmi.

Kde přesně to bylo, raději nebudu prozrazovat. Co kdyby to četl ON. :-).

A tak jsme se scházeli dál a dál. Ale bohužel, jak už to v tomhle věku bývá, oba jsme museli poslouchat rodiče. On bohužel často jezdil s rodiči na chatu, a tak času na mě neměl až tolik, kolik bych chtěla. Přesto ty chvíle byly nádherné. Ale když už někam odjel, nezapomněl mi napsat nějaký dopis. Vždy byl s takovým růžovým obrázkem, a sem tam do něho vložil i pohlednici ve stylu: obrázek zvířátka, třeba pejska, a na tom text: Chybíš mi.

Mám jich doma hodně, ale pečlivě schované. Dopisy první lásky se přece nevyhazují. I když teď je to už samozřejmě jinak. Vyrostla jsem a vdala se. Ale o oněch dopisech ani můj manžel neví. Žárlil by, i když by už vlastně neměl nač. Už to skončilo.
A já si je uchovám až do doby, kdy ze mě bude vetchá stařena. A pak si je třeba vytáhnu a pomyslím si, jak jsem byla bláhová a naivní.

Ty dopisy z tohoto světa odejdou, až i já odejdu z tohoto světa. Pak už nebudu vědět, co se s nimi stalo, ale pocit, že jsem je dokázala uchránit tak dlouho, bude nádherný.

Bandri


Další romantická mladičká láska! Ach jo, takové to už nikdy nebude... Díky za krásný příspěvek.

   
08.03.2007 - Láska a vztahy - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Sfings [*]

  Jooo první lásky, s Martinem jsme si tenkrát vydrželi pomalu obden psát snad dva roky. Jéé jak já byla naivní, když jsem si myslela, jak sedí doma, vzdychá smutkem.

  superkarma: 0 08.03.2007, 22:24:11
 2. [1] Melani [*]

  Bohuzel mam taky schovany dopisy,od miho bejvaliho,kdyz jsme se rozvadely.Jenom smesny a ponizujici,kdykoliv si je ctu mam stek ,jak mi ponizoval a lhal.Ajeste si to nechaval psat od lidi,naposledy mi prisel zase dopis zacatkem roku.To uz jsem nevidrzela a roztrhala,ale ja to ignoruju,kdybych chtela tak s tima dopisama uplne znicim a to u soudu.Ale je mi ho chudaka vlastne lito,kdyz se na nic jinyho nezmuze ,jen vyhrozovat dopisama.

  superkarma: 0 08.03.2007, 16:03:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme