Vztahy

Jednu miluji, s druhou spím


Fakt mě občas zaráží, jaké představy, nebo dokonce jistoty máte vy ženy ohledně sexu. Na jedné straně si hrajete na něžné květinky, na straně druhé se tváříte, že vás něžnost nudí. Chcete být tvrďačky, které všemu rozumí a všechno umí, a náhle zase brečíte jak malé děti. Tak kde je ta pravda? Jak potom máme my muži poznat, co se vám líbí a po čem prahnete, když většina z vás hraje jen směšné divadlo?

Mám dlouholetou přítelkyni Ilonku. Opravdu ji miluji, jenže jak nám to klape ve všech oblastech, tak v sexu vůbec. Ze začátku mě nechávala, abych si s ní dělal co chci... Tvářila se tak spokojeně a já jí tu spokojenost věřil!
Pche! 
Po čase z ní totiž vylezla kouzelná větička: „To, co děláme v posteli, miláčku, se mi vůbec nelíbí...“

Nastal zlom. Přišel konec - vám tak vlastní - přetvářky.

Odmítala experimentovat, neměla sex ráda, tvrdila, že nikdy nedosáhne orgasmu. Vyzkoušel jsem všechno (tedy v rámci toho, co mi v posteli dovolila) a pokaždé byla otrávená. Chtěl jsem jí to udělat pusou, chtěl jsem vyzkoušet anální sex, chtěl jsem se milovat častěji než dvakrát do měsíce.

Jenže s NÍ to byly jen touhy...

...a tak jsem si našel milenku.

Milenku čistě jen na sex. Nebyly tam žádné city, jen chtíč a fantastický orgasmus. Konečně jsem měl někoho, kdo neodmítal anální sex, kdo se se mnou pomiloval v parku, kdo mě nechal, abych si mohl hrát tak, že jsme se ve finále oba svíjeli blahem až v křečích.

S tou druhou jsem neměl v sexu žádné zábrany a konečně jsem si to nemusel sám noc co noc dělat pod peřinou. Té druhé to dělám rukou v kině, ve vlaku a ona mi to bez problémů udělá třeba cestou z restaurace. Miluje sex stejně jako já. Miluje ten neskutečně silný orgasmus, kdy křičíte rozkoší a myslíte, že vám pukne srdce.

Miluji vůni ženského těla, a když si s partnerkou mohu hrát, cítím se fakt jako v ráji. Dostávám se do extáze a nic kolem mě neexistuje.

Ta druhá mi dovoluje objevovat, poznávat, testovat.... Chci zkusit tvrdý sex? Mám ho. Chci jí to udělat robertkem? Udělám. Nemáme hranice. Splníme tomu druhému každé přání. To jsou věci, které prostě v životě chci mít a které mě dokáží odpoutat od tohoto prokletého světa. A pro tyto chvíle a pocity s klidným svědomým podvedu kohokoli. Vzájemná masturbace, pozorování při onanii, nekonečné poznávání těla toho druhého – tohle pro Ilonku neexistuje.

Mám snad proto žít i v celibátu já?
Ne, ne. Miluji Ilonku, ale jsou věci, ve kterých chci (a vždy budu) myslet i na sebe. Sex je jednou z nich.
Jednoduše řečeno: co nemám doma, hledám jinde.
Pokud jste stejné jako má přítelkyně, pak se nedivte, že Vás my muži podvádíme.... V podstatě si za to totiž můžete samy.

   
27.01.2007 - Láska a vztahy - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. avatar
  [10] Véronique [*]

  superkarma: 0 07.02.2008, 14:03:45
 2. avatar
  [9] MEK [*]

  já mněla známou,která jednoho chlapa mněla pro peníze a s druhým si užívala sex

  superkarma: 0 13.02.2007, 08:39:15
 3. avatar
  [8] edith1975 [*]

  možná ho Ilonka taky miluje a když se jí sex nelíbí doma, užívá si jinde. Asi ve stejném čase jako pisatel z milenkou.

  superkarma: 0 28.01.2007, 23:18:25
 4. avatar
  [7] malenina [*]

  Mickey Mouse: Nechci se zastávat ani jednoho, ale myslím, že ač se Ilonka nějakou dobu přetvařovala, nakonec byla aspon upřímná. A pokud jí ještě nedošlo, která bije je to opravdu naivní husička K chování a názoru pisatele se raději nevyjadřuji

  superkarma: 0 28.01.2007, 17:59:42
 5. avatar
  [6] ad.astra [*]

  Mickey Mouse: asi ještě nedozrála k tomu rozsvícení v hlavě - podle mě je buď naivní husička, která neví, kolik bije, nebo je to vypočítává ženská. Ale tento článek psal chlap a podle toho byla má reakce - na něj. Není psáno, že Ilonce tento vztah vyhovuje, či nikoliv - její názor na věc tu není. Takže to vidím spíše na vypočítavost toho chlapa. Nikde se nepíše, kolik je aktérům let...

  superkarma: 0 28.01.2007, 12:58:32
 6. avatar
  [4] Mickey Mouse [*]

  ad.astra: Hmm, a co odsoudit tu Ilonku, která sice chce péči chlapa, ale jinak k němu evidentně nemá žádné city. Ach jak vypočítavé a chamtivé dokažou ženy být!
  Ono k tomu rozchodu možná i dojde, protože když to neklape v sexu, přestane to postupně klapat i jinde. Ti dva si prostě neumí vyhovět a naladit se na spolupráci.

  superkarma: 0 28.01.2007, 11:54:35
 7. avatar
  [3] ad.astra [*]

  sebestředný chlap - doufám, že tvá milovaná Ilonka ví o tom, že si to razdáváš takhle bokem a podle toho, jak o tom píšeš, tak minimálně jednou denně . Co takhle se stát rovným chlapem a přestat podvádět, nastěhovat se k milence a zaměstnat ji prací v domácnosti - možná, že časem budeš bna tom stejně, jako s Ilonkou Nejlepší je, že páni prahnou po upřímnosti, ale když se jim dostane, jsou z toho pěkně vykolejený. Přeji ti, aby se tvé milované Ilonce rozsvítilo v hlavě a tvé kufry odstěhovala k milence

  superkarma: 0 28.01.2007, 11:11:50
 8. [1] neta22 [*]

  ..a pak že sex není základem vztahu

  superkarma: 0 28.01.2007, 05:51:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme