Osmá čtenářka jela jako třicetiletá do lázní  a tam se k ní mile a hezky choval jeden nápadník. Tedy dokud nepodlehl vnitřnímu erotickému dusnu. Děkuji Vám za akční příběh. Ale přiznávám, že mi ho bylo při čtení líto…

Hezký den všem, původně jsem na tohle téma přispívat nemínila, no, přehodnotila jsem a píšu......

Erotické dusno si myslím, potkalo každého. Je to jako horská dráha. Adrenalin, dobrodružství, nerozvážnost, touha se osvobodit že zaběhlého stereotypu nebo si život trochu okořenit. Ale pozor, jakmile okořeníte více, už se vezete. A můžete pořádně narazit.

Už mi táhlo na třicet a po úrazu jsem byla odeslána na delší dobu do lázní. Nechtělo se mi od dětí, ale v rámci zlepšení zdravotního stavu jsem přece jen odjela.
Jakožto nováček a totálně neznalá poměrů, které tam panují, jsem chtěla hned druhý den odjet domů. Vyrazily jsme si s holkama posedět do místního klubu spojeného s diskotékou.

Okamžitě jsem se stala terčem okatého černovlasého mladíka. Chodil pro mne na tanečky, zval na panáčky a šeptal mi do ouška samá krásná slova. Prostě mi vykecával díru do hlavy :)). Byla jsem už v náladě a tak mi jeho chování spíše lichotilo.

Zkrátím příběh. Doprovázel mne na hotel, vedli jsme se za ruce, sem tam padl i polibek. Já to brala jako takové nevinné zpestření večera. Můj protějšek byl ale jiného názoru. Vrhl se na mne jako šílený a začal že mne trhat moje minišatičky.

To neměl dělat. Vystřízlivěla jsem hodně rychle. Počáteční jiskření se u mne změnilo v pud sebezáchovy. Jakožto aktivní sportovec jsem byla vcelku namakaná. Jakožto ohrožená osoba, která v tu chvíli viděla rudě, jsem mu ji flákla pěstí rovnou do nosu. Padl jako podťatý a já vzala nohy na ramena.

 Na pokoji mi teprve došlo, co jsem za trdlo.A objevila jsem v sobě své druhé já- že jsem pěkná ranařka :)).

Druhý den přišel objekt mého zájmu na snídani v černých brýlích. Já nevěděla, kam s očima. Slušně pozdravil a brýle z očí nesundal ještě dva týdny. Pak už dny v lázních plynuly poklidně.

Potkala jsem se tam totiž jednoho skvělého člověka.....to  by bylo na dlouhé vyprávění. Jsme spolu dodnes :)
Text nebyl redakčně upraven

Jméno ani nick autorky neuvádím, pokud chce, může se, ke svému autorství doznat v diskusi pod tímto příspěvkem.


EROTICKÉ DUSNO

  • Co si pod tím pojmem představujete?
  • Zažila jste někdy takovou situaci?
  • V reálu?
  • Ve fantazii?
  • Kdy naposledy?
  • Kde naposledy?
  • Baví vás, když je to jen platonický stav?
  • Nebo vyžadujete i dokonání…
  • Zklamalo vás to někdy?

Vaše příběhy, úvahy, fotky, návody i recepty posílejte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním knihami Mystický sex od A do Z a Stopy duše, aneb co o nás prozrazují ruce a nohy.

Reklama