Novinky

Jednou ta cesta kolem světa vyjde

Také čtenářka Helena ráda soutěží, ale nikdy nesoutěžila ve sportu. A doufá, že jednou vyhraje cestu kolem světa...

Každý nemůže umět všechno, milá Heleno. A já věřím, že ta cesta kolem světa ještě čeká. :-) Moc děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Soutěžení.

Otázka soutěží... je lákavá :-)

Když čtu o nějaké soutěži s nabídkou pěkné ceny, často se přidám. Je to totiž skvělá představa, vyhrát nějakou pěknou věc, nebo zážitek. I já se nechám mnohdy okouzlit tím pocitem, že získám něco co bych si třeba nemohla jinak dopřát, a taky je to zábava, a hra. O hráčské vášni vyšly už přece tuny knih...... a většina her jsou nakonec soutěžení o to kdo bude nejlepší. Naproti tomu nikdy jsem se ráda neúčastnila školních soutěží, a nedej bůh těch sportovních. Běhala jsem vždycky jako medvěd brtník, na tyč mě vystrkovali dva lidi (šplh), hodit do dálky byl taky problém a jiné sportovní aktivity jsem nikdy radši ani nepodnikala. Mohla bych úspěšně soutěžit leda tak v turistice - ale to jsem nikde nezaznamenala :-)

Když se tak zamyslím nad tím, co nejhezčího jsem v životě vyhrála - asi by to byl velký med s vlašskými ořechy v tombole na našem vesnickém plese, ale neházím flintu do žita (jednou ta vyhraná cesta kolem světa určitě vyjde).

Helena

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Soutěže

 • Soutěžíte rádi?
 • Co vás nejvíc baví?
 • Jakých soutěží se účastníte?
 • Co nejraději vyhráváte?
 • Máte nějakou otázku k Velké vánoční soutěži?

To vše budeme dnes probírat. Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedné z vás pošleme za odměnu hru s názvem Dračí srdce. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je SOUTĚŽ. Předem děkuju.

hra

   
21.10.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml16Dneska se dá stihnout i dřív než za 80 dní

  superkarma: 0 21.10.2013, 14:22:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme