Také čtenářka Věrulinka ví, jaké to je, zažít sex bez lásky. Bylo to po dlouhé sexuální abstinenci a dodnes na to setkání vzpomíná. Nejprve si to ale vyčítala...

Se sexem bez lásky má svou zkušenost čtenářka Věrulinka - přečtěte si její příběh...


Zdravím a přeji krásný den na ženě-in.

Láska a sex se vzájemně propojují, jedno bez druhého není to pravé ořechové.

Jsem zastánkyní pro sexjedině z lásky, i když jednou se mi to jaksi vymklo z ruky. Že bych se měla čím chlubit, to nemohu říci, ale přes to napíši, o mém jednom zakopnutí.

Byla jsem dlouhou řadu let rozvedená a bez sexu. Lhala bych, kdybych řekla, že mi to nevadilo, vadilo, ale díky mému přesvědčení, že sex pouze s mužem, do kterého, nebo správně řečeno, vzájemného zamilování, jinak raději nic, až jednou.

Byly jsme s kamarádkou, která byla také sama na diskotéce, kam chodili nejen mladí, ale i v našem pokročilém věku lidi. Zábava byla bujará, navíc kamarádka slavila narozeniny, alkohol tekl proudem, tancovalo se, prostě parádní zábava.

Vedle u stolu seděli dva pěkní, ale o hodně mladší muži, již dle vzhledu bylo jasný, že jsme oproti nim starší. Po určité době si s dovolením při tanci k nám přisedli a nebudu to protahovat, již při samém tanci se ozývala dlouhodobá pauza bez sexu.

Jiskra mezi námi dvěma jiskřila, touha se zvedala a já jsem si tohoto mladého muže (byl o 10 let mladší), vzala domů. Seděli jsme spolu doma, popíjeli šampíčko, ale k sexu jsem se doma neměla. Ráno jsme šli do práce a dali si rande a až na třetí schůzce došlo i na sex.
Oba dva jsme se shodli, že není mezi námi zamilovanost, ale čistá sexuální touha. Viděli jsme se spolu ještě asi tři krát a skončili jsme tento vztah, nemělo cenu v něm pokračovat. On byl svobodný, já rozvedená, máma se třemi dětmi, ale vzpomínka krásná, milování s ním bylo úžasné.

Svěřila jsem se kamarádce, s mými výčitkami a ta mi řekla, že jsem pitomá, proč si vyčítám, když se to stává běžně a ne jenom mě. Nevím, měla pravdu, neměla, ale občas si na něj vzpomenu ještě dnes v mém pokročilém věku.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. 8. 2012: Sex bez lásky, láska bez sexu

  • Měla jste někdy sex bez lásky?
  • Prožila jste někdy lásku bez sexu?
  • Máte na sex bez lásky či lásku bez sexu vyhraněný názor?

Své příběhy a úvahy mi zasílejte jako příspěvek k tématu do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 17. 8. 2012 v 15.00 hodin. Pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění příspěvku, a´t je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Z uveřejněných příspěvků vyberu jeden, jehož autorku odměním dárkem k tématu víc než vhodným, totiž erotickou hrou pro dva Nevinné hrátky (vydalo Albi).

hratky

Reklama