Milý Ježíšku,

vím, že už jsem „velká holka“ na to abych Ti psala o nějaký dáreček. Jako malá bych určitě vyjmenovala spoustu hraček, které by se mi líbily a které bych moc a moc ráda měla doma.

Dnes už jsem ve věku, kdy by měly psát Ježíškovi spíš moje děti. Ale protože žádné nemám, přála bych si, aby jsi mi letos místo hmotných dárků opatřil nejen nějaké ty potomky, ale měl by jsi začít s výběrem nějakého hodného „chlapa“, kterého ne a ne potkat. A už je opravdu nejvyšší čas, to mi věř.

Taky Tě chci Ježíšku poprosit, aby jsi nám doma nadělil trošku víc toho zdraví, protože letošní vánoce jsme všichni nějak „na hromádce“. To pro mě bude ten nejkrásnější dárek na světě!!!!

Samozřejmě ten partner by mohl být jako bonus – na to prosím nezapomeň. Děkuji Ti moc, že jsi přečetl mé, doufám, skromné přání, a už se opravdu těším, jak na Štědrý den poběžím pod stromeček. Díky, díky.........    Betty

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Betty, takový prima nový partner podle Tvé představy, no není to ta nejhezčí hračka pod stromeček? :-)Jestli je Ježíšek alespoň trochu chlap, nemůže Tě zklamat. Přeji vše krásné. Míša

 

Reklama