Milé čtenářky, ženy,

Jaký byl můj rok? Jedním slovem "PESTRÝ" .

Rekapitulace: vůbec nemám ráda závěr roku, kdy se vše hodnotí. Rok 2009 nebyl pro mnoho lidí kolem nás jednoduchý. Od ledna se začalo mluvit a skloňovat slovo "krize" ve všech pádech a číslech. Postihlo to docela dost lidí, kteří, přišli o práci, o životní jistoty a museli si sáhnout až na dno svojich sil. Na tu bájnou "krizi" navléklo hodně podniků snad všechno.Kdo jim nevyhovoval, tak letěl," kvůli krizi".

Já jsem měla celý rok 2009 pohodový. Na jednom setkání v práci jsem potkala kamarádku a ta mi ukázala web. "žena in cz." Prodávala přes "fleur" dětské, doma ušité botičky.Já jsem objevila, ženu in, články, příspěvky, čtení ve dne i v noci. Žena in, naplnila můj volný čas.. Taky jsem prodala jeden obraz, mé dílo, které jsem malovala snad 2 měsíce. . V létě se mi splnil jeden velký sen. Dostala jsem se za synkem do Amsterdamu, který mně natolik uchvátil, že jsem teď myšlenkami jen ve městě, které mám moc ráda. Taky jsem zůstala poslední den, když krachovala bájná "Sky europe" po půlnoci na mezinárodním letišti , v docela bolavé situaci *bez peněz, bez telefonů,.......Brrrrr. Je to už minulostí.

Navštívila jsem mámu, sestru, neteř, absolvoalvala jsem svatbu mého synovce a upekla mu nejkrásnější dort na světě. Ženichovi, nevěstě, všem svatebčanům i čtenářkám se moc líbil.

Pomohla jsem lidem, hodně nemocným, a když jsem odcházela na jiné pracovní místo, tak plakala větší část oddělení.To mně opravdu vzalo za srdíčko, ale já jsem nemohla vydržet kvůli šéfové,která 3 měsíce dovolenkovala, a pro případ nouze mně nechala telefonní číslo , které nefungovalo... Beze slov. Ve dne i v noci, pořád v práci. Měla přes 300 hodin za měsíc duben, 268 hodin za měsíc květen atd... Je to už minulostí.

Do svého deníku jsem si napsala rok 2009 byl moc hezký. Syn se dostal na vysokou školu, udělal přijímačky, udělal řidičák,manžel absolvoval těžkou operaci srdce, a následně by pass.

To byl můj rok plný překvapení, radosti, bolesti, nástrah, i veselých událostí. Prostě jedním slovem" PESTRÝ" A tak zcela na konec. Děkuji" žene in," za skvělý rok, za články, za příběhy čtenářek, které si vždy čtu s velkým zájmem.Všem kdo web "žena in" tvoří, ale i čtou hezký zbytek roku a ten další rok s pěkným datumem, ten se nám ukáže v plné parádě za pár dní. Ještě jednou díky , za rok 2009 .

Tana M

Stihla jste toho opravdu hodně. Jen tak dál v nadcházejícím roce.

Dnes si budeme povídat o tom, co rok dal, o tom, co se nám v roce 2009 podařilo, na co můžeme být hrdí a co pěkného nás potkalo. Vdala jste se? Narodilo se vám vytoužené miminko? Povýšili vás? Vyhrála jste v loterii? Našla jste si lepší práci, chlapa nebo skvělou kamarádku? Napište nám o tom!

Své příběhy, úvahy a zamyšlení, která můžete doplnit i fotkou, posílejte na známou e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ten nejlepší jako vždy odměníme!

 

 

Reklama