Bulvár

Jednání se zákazníky s natáčkou na hlavě

 

Jak to tak čtu, roztržití jsou občas asi všichni.

Ale opravdu se pobavíme spolu s nadřízenou, pokud jde o její „záseky“. Její manžel už se tak nesměje. Občas to nechápu, někdy mi přijde, že to dělá naschvál.

Několik příkladů: ráno si čistí zoubky, uslyší telefon, vyběhne i s kartáčkem. Když dotelefonuje, sedí tam třeba půl hodiny s pastou na puse, kartáček vedle monitoru. Když pak vidím odcházet chechtající se zákazníky, nedá mi to a mrknu se k ní do kanceláře. Nebo když tam sedí s jednou natáčkou na hlavě (ofině) a s někým jedná a ten člověk jí pořád kouká na tu natáčku. Pak se koukne do zrcadla a zděsí se… prý, proč jsem jí to neřekla… přes zeď nevidím.

Nebo třeba při jednání v jiné firmě zjistila, že si zapomněla obléct pod kabát svetr a je tam jen v košilce. Naštěstí jí zapůjčili firemní oděv.

Dalším příkladem je, když spěchá (spěchá skoro pořád a ve všem), tak si obleče pletený kabát naruby, nasadí si brýle na oči, přitom už jedny má na vlasech… pak se netrefí do 4metrového vjezdu na parkoviště nebo nabourá svoji známou a při příjezdu policistů zjistí, že nechala doklady v kanceláři. No, to už je pak docela drahá roztržitost….

Párkrát už jela na služební cestu autobusem – když jí volám, jestli nezaspala, odpoví, že už sedí v autobuse – samozřejmě bez místenky, nevěděla o tom ani ona, ani řidič, ale až na tuhle občasnou zbrklost a splašenost je moc fajn.

 

Hezký zbytek dne!

 

MirkaK

 


MirkoK, díky za příspěvek! S takovou šéfovou věřím, že se opravdu nenudíte. Za odměnu Vám posíláme tablety Pharmaton Activit v hodnotě 230 Kč, které působí proti únavě. Záleží jen na Vás, zda se o ně podělíte se svojí nadřízenou :).   

Určitě i Vás se týká dnešní téma: roztržitost. Podělte se s námi o svoje příhody a my Vás odměníme.

redakce@zena-in.cz

   
01.11.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Meander [*]

  Káča: To mně by se nestalo

  superkarma: 0 01.11.2005, 19:12:36
 2. avatar
  [4] Meander [*]

  Běžně jezdím do práce s košem na vynesení. Prostě nastoupím do auta, koš šlehnu dozadu a tradá. A pak se divím

  superkarma: 0 01.11.2005, 16:22:44
 3. avatar
  [1] Maši [*]

  Tohle mi připomíná moji kámošku.Ta od doktora nikdy neodešla bez bílých gumových návleků, z obchodů sebou tahá košíček přes půl města,natáčky z hlavy si pravidelně sundává až v práci a jednou v zimě přišla bez silonek.Ale aspon je sranda!!!

  superkarma: 0 01.11.2005, 15:25:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme