Bulvár

Jedna z prvních inscenací Divadla Na Jezerce slaví 305. reprízu!

Díky originálnímu pojetí, ironickému humoru a situačním gagům stále patří inscenace hry Woodyho Allena Zahraj to znovu, Same k nejoblíbenějším titulům pražského Divadla Na Jezerce. A komedie o tom, že člověk má za všech okolností zůstat sám sebou, znovu a znovu rozeznívá hlediště osvobozujícím smíchem.

Divadlo na JIzerce

Jedno z prvních představení divadla v režii Ondřeje Sokola s Janem Hrušínským a Miluší Šplechtovou v hlavních rolích je příběhem neurotického filmového kritika, kterého opustila manželka a který se snaží s touto situací vyrovnat po svém. Utíká od reálného života do světa fantazie a snů. A protože je v přítomnosti žen nemotorný a směšný, obrací se na svůj velký vzor, hlavního hrdinu filmu Casablanca Humphreyho Bogarta v podání Josefa Abrháma, jenž s kritikem mluví z filmového plátna. 

Divadlo na JIzerce

Tato iluzorní postava mu radí, jak vše rázně řešit a jak se zdá, hercova terapie začíná nést své plody. Ingrid Bergmanovou na stříbrném plátně ztělesňuje Libuše Šafránková. Spolu s Janem Hrušínským, a Miluší Šplechtovou účinkují v této komedii Marek Taclík a další herci. Zahraj to znovu, Same se hraje v Divadle Na Jezerce 2. března od 19. hodin.

Více informací na www.divadlonajezerce.cz.

 
Nyní máte možnost zapojit do soutěže, ve které můžete vyhrát vstupenky na toto divadelní představení. Soutěž najdete ZDE.
   
19.02.2016 - Kultura - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] knihovna [*]

    Viděla jsem, je to nejlepší představení tohoto divadélka. Dokonce jsem ty vstupenky vyhrála tady.Sml67

    superkarma: 0 19.02.2016, 21:39:11
  2. [1] bobani [*]

    Sml67

    superkarma: 0 19.02.2016, 13:14:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme