Reklama

Nad možností ušetřit na spotřebě vody v domácnostech či  firmách, by se měl pozastavit snad každý, kdo nemá možnost čerpat vodu z vlastní studny. Například čtyřčlenná rodina může zaplatit až o 10.000 Kč ročně méně. To vše při jednorázové vstupní investici několika set korun. Ta se navíc vrátí během prvních 3 měsíců. WATERSAVERS vyvinula inovativními perlátory, které jsou založené na regulaci průtoku a zároveň intenzivním provzdušnění proudu vody v kohoutcích. Voda teče po obvodu dutého válce. Tím dochází k iluzi plného proudu a úspoře až 50% teplé i studené vody. K dostání jsou šetřiče na vodovodní baterie, do sprch i na toalety. Všechny výrobky WATERSAVERS jsou antivápené a vyrobeny v České republice z kvalitních a odoloných materiálů.

WATERSAVERS

Společnost své šetřiče již úspěšně instalovala do více než tisícovky hotelů, nemocnic, ministerstev, kancelářských objektů i desítek tisíc domácností po celé ČR. “Zaměřili jsme se na vodovodní baterie, sprchy a toalety. Naším krédem je neplýtvat a hospodařit chytře,” říká vedoucí marketingu Tomáš Pártl. U vodovodních baterií se tak mění pouze klasický perlátor, kterým běžně proteče 12-15l za minutu, za speciálně navržený, který sníží průtok na polovinu. Šetřiče jsou navíc snadno nastavitelné. Díky tomu si může zákazník sám zvolit tu správnou míru úspory a komfortu, která mu vyhovuje. Můžete tak mít např. jiný proud vody v kuchyňském dřezu nebo v koupelně ve sprše a umyvadle. Průtok lze nastavit dokonce až na 4l za minutu, což běžně stačí třeba v koupelně na mytí rukou. Firma ročně vyrobí až 100 tisíc šetřičů. Všechny jsou vyrobeny v ČR a pouze z kvalitních a odolných materiálů. Splňují veškeré požadované testy a certifikáty jako např. ověření zdravotní nezávadnosti výrobku nebo potvrzení o uváděném průtoku. Pořizovací cena je sice oproti asijské produkci vyšší, ale je vykompenzována mnoha benefity, vysokou úsporou spotřeby, komfortem užívání a především dlouhou životností výrobku, na který WATERSAVERS poskytují 5 let záruky.

WATERSAVERS

Není třeba vysvětlovat ekonomické i ekologické důvody, proč je důležité hospodařit s nejvzácnější tekutinou na naší planetě. Právě tyto důvody vedli ke vzniku brněnské společnosti WATERSAVERS. Společnost vznikla v roce 2007 ve spoluprácí s Jihomoravským Inovačním Centrem. Za vším byli a dodnes stojí Radomír Božek a Alena Macháčková. Svůj úsporný systém společnost WATERSAVERS představila také na světové výstavě Expo 2015 v italském Miláně, kde reprezentovala Jihomoravský kraj.

WATERSAVERS

 

Více užitečných informací najdete na stránkách

www.setricevody.cz