Stává se vám, že se při holení žiletkou pořežete na krku, a i přes svou snahu a tuto nepříjemnost stejně nejste s oholením spokojený? Společnost Philips přichází v září na český trh s novým designově jedinečným holicím strojkem Arcitec, který se v letošním roce stal držitelem prestižní mezinárodní ceny iF. Philips Arcitec disponuje unikátní výkyvnou holicí hlavou Flex & Pivot Action, která díky svému pohyblivému kloubu umožňuje při holení pohyb do všech stran, a tím přináší snadnější a dokonalejší oholení nejen na tvářích, ale především na hůře oholitelných místech, jako je brada a krk. Na trhu se objeví tři modely –     RQ 1095, RQ 1085 a RQ 1075.

 

„Byly doby, a není to tak dávno, kdy být mužem bylo daleko jednodušší, protože drsný vzhled se vším všudy byl vítán. Ale časy se změnily. Dnešní muž musí ukázat nejen smělost, drzost a odvahu, ale zároveň by měl být empatický, kreativní a mít styl. A k tomu patří i dokonalé oholení,“ říká Martina Laketić, marketingová manažerka divize domácích spotřebičů společnosti Philips a dodává: Philips má v oblasti vývoje a výroby pánských holicích strojků již téměř sedmdesátiletou tradici a ze zkušeností víme, že dokonalé oholení brady a krku bylo vždy problematické. Z tohoto důvodu přicházíme s Philips Arcitec, holicím strojkem, který si díky svému jedinečnému provedení bez problémů poradí s vousy i v hůře oholitelných místech.“

 

Mezinárodní cena za design

Nový holicí strojek Philips Arcitec za své jedinečné designové provedení v letošním roce získal v kategorii domácí spotřebiče prestižní mezinárodní cenu iF Product Design Award, kterou uděluje Mezinárodní fórum pro design v Hanoveru (Německo). iF Product Design Award je prestižní soutěž s tradicí sahající až do roku 1953. Každý rok vede více než 20 mezinárodně respektovaných porotců z řad designérů a podnikatelů kritické diskuse a debaty, jejichž cílem je vybrat vítěze ze zhruba 2 000 přihlášených výrobků z více než 30 zemí.

 

Revoluční technologie pro dokonalé oholení

Pro dokonalé sledování kontur je nový holicí strojek Philips Arcitec vybaven unikátní holicí hlavou Flex & Pivot Action, která disponuje 360° pohyblivým kloubem, čímž umožňuje těsnější kontakt s pokožkou, a to i v zakřivených oblastech. Kromě toho nabízí  Philips Arcitec ještě osvědčený holicí systém „Super Lift & Cut“  a je vybaven třemi flexibilně zavěšenými frézkami se třemi holicími dráhami Triple Treck. Díky této kombinaci dochází během jednoho tahu k zachycení jak delších vousů, tak i krátkého strniště, a oholení je tak nejen důkladnější, ale i rychlejší.

 

 

Údržba a čištění i bez vaší přítomnosti

Součástí holicího strojku Philips Arcitec je systém JetClean, který zajišťuje automatické čištění, promazávání a nabíjení přístroje. Po dokončení holení se strojek jednoduše vloží do JetClean. Systém umístí přístroj do správné polohy, zbaví jej veškerých zbytků vousů a pokožky, promaže holicí hlavy a strojek velmi rychle nabije (1 hodina postačí na 21 dnů holení).

 

Pohodlné používání a dokonalý přehled

Pro skutečně pohodlné používání jsou všechny modely Philips Arcitec akumulátorové. Navíc pro dokonalý přehled je nejvyšší model RQ vybaven LCD displejem s číselným zobrazením minut zbývajících pro oholení. Všechny modely pak mají mimo jiné indikátor nabíjení, nutnosti vyčištění nebo nutnosti výměny holicí jednotky.

 

Nové holicí strojky Philips Arcitec lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 9 999 Kč (RQ 1095),

8 499 Kč (RQ 1085) a 7 499 Kč (RQ 1075).

Reklama