Naše kůže není pouze skvělou ochranou schránkou, ale je to také velmi citlivý orgán. A z tohoto důvodu bychom se o ni měli dobře starat. Přírodní kosmetika Desert Essence představuje produkty řady NEUTRAL, které jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Součástí řady jsou čtyři produkty - šampon, kondicionér, tělové mléko a sprchový gel, které obsahují například extrakty z bio zeleného čaje a bio mořských řas, antioxidanty, bio oleje a další látky, které zklidňují, chrání a hydratují pokožku.

Kvalita a jedinečnost produktů Desert Essence

Desert Essence vznikla již před 30 lety v USA. Produkty této značky zaručují vysokou kvalitu v mnoha příjemných přírodních vůních, obsahující přírodní složky jako kokos, maliny, červené hrozny, zelené jablko se zázvorem, levandule, lemon tea tree, grapefruit, citrusy, pistácie a mandle, a to v BIO kvalitě. Žádné produkty Desert Essence Organics neobsahují parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, ropné složky. Desert Essence používá na výrobu svých produktů BIO suroviny z celého světa a tak podporuje udržitelnost a ochranu životního prostředí. Produkty Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan.

Desert Essence

Desert Essence Organics Šampon neutral (236 ml) - neparfémovaný šampon vhodný pro citlivou pokožku. Kombinace bio zeleného čaje, bio jojobového oleje, bio mořských řas a výtažku z kopřiv vlasy jemně čistí, hydratuje a zanechává je hladké a lesklé. Orientační maloobchodní cena je 295 Kč.

Desert Essence Organics Kondicionér neutral (236 ml) - neparfémovaný kondicionér vhodný pro citlivou pokožku. Obohacen bio jojobovým olejem, bio zeleným čajem bohatým na antioxidanty a bio slunečnicovým olejem. Tyto přírodní složky vlasy hydratují a zanechávají je hladké a lesklé. Orientační maloobchodní cena je 295 Kč.

Desert Essence Organics Sprchový gel neutral (236 ml) - jemně čistící neparfémovaný sprchový gel, který nevysušuje pokožku. Vhodný pro citlivou pokožku. Obsahuje výtažek z bio černého čaje a bio olivových listů. Bio jojobový olej a výtažek z grapefruitových jadérek pokožku regenerují a hydratují. Orientační maloobchodní cena je 265 Kč.

Desert Essence Organics Tělové mléko neutral (236 ml) - neparfémované hydratační tělové mléko, vhodné pro citlivou pokožku. Bio zelený čaj je bohatý na antioxidanty, chrání pokožku a regeneruje ji. Bio jojobový olej a bio slunečnicový olej pokožku zklidňují a vyživují. Orientační maloobchodní cena je 275 Kč.

Produkty Desert Essence jsou v České republice k dostání například v e-shopu na www.DesertEssence.cz.

Desert Essence

Reklama