Hýčejte své tělo i smysly s novinkou Fa Sensual & Oil

Pokožka je jednou z nejdůležitějších částí našeho těla. Přáli bychom si, aby byla zdravá a krásná, ale mnohdy jí kvůli nedostatku času nevěnujeme tolik péče, kolik by si zasloužila. Pokožka je pak vysušená a unavená, protože ztrácí svoji přirozenou vlkhost. S ohledem na nároky suché pokožky uvádí oblíbená značka Fa od společnosti Henkel ČR novou smyslnou řadu tělové kosmetiky Fa Sensual & Oil. Nabízí recepturu s jedinečnou kombinací tří přírodních hydratačních olejů, které budou od rána do večera hýčkat vaše tělo i smysly. Novinkou značky Fa je také deodorant ve spreji Fa Fantasy Moments.

Fa tuhé mýdlo

Řada Fa Sensual & Oil obsahuje sprchový gel, tuhé mýdlo, pěnu do koupele a tělové mléko. Tyto jedinečné přípravky poskytnou vaší pokožce dokonalou péči, ať už to bude ráno během rychlé sprchy, večer při relaxaci ve vaně, anebo když budete svou pokožku hýčkat hydratačním tělovým mlékem. Inovativní složení s přírodními, intenzivně pečujícími oleji promění vaši suchou a unavenou pokožku, takže bude neodolatelně jemná a hladká.

FaFa Sensual & Oil je první řadou tělové kosmetiky Fa, která kombinuje mandlový, arganový a marulový olej:

  • Mandlový olej se již od starověku používá k péči o problematickou suchou pokožku a ekzémy. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších esenciálních olejů využívaných v aromaterapii a moderních kosmetických přípravcích, jelikož obsahuje esenciální lipidy. Ty přinášejí pokožce úlevu od pocitu suché kůže a svědění a zanechávají ji nádherně jemnou.
  • Arganový olej se získává z plodů arganovníku, stromu rostoucího výhradně v jihozápadní části Maroka. Berberské ženy z této oblasti po staletí využívají tento vysoce výživný olej pro přípravky tradiční marocké medicíny. Arganový olej obsahuje velké množství vitaminu E, který pokožku chrání, zjemňuje a regeneruje.
  • Marulový olej používají generace afrických žen jako hydratační tělové mléko a masážní olej pro miminka. Získává se z plodů tzv. sloního stromu (Sclerocarya birrea) a poskytuje intenzivní hydratační péči, po níž bude i ta nejsušší pokožka nádherně jemná jako dětská pleť.

FaKromě těchto cenných olejů obsahuje nová řada Fa Sensual & Oil také smyslné aroma květů monoi, které do každodenního života vnáší závan ráje.

Na novou řadu Fa Sensual & Oil se můžete těšit od září 2011, kdy se objeví na pultech obchodů. Sprchové gely, pěny do koupele, tuhá mýdla i tělová mléka budou díky svému jedinečnému složení hýčkat vaše tělo i smysly a i té nejsušší a nejnáročnější pokožce dodají pocit neodolatelné hebkosti a krásy.

Portfolio řady Fa Sensual & Oil:

  • Sprchový gel Fa Sensual & Oil, 250 ml - DMOC 59,90 Kč
  • Pěna do koupele Fa Sensual & Oil, 500 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Tuhé mýdlo Fa Sensual & Oil, 100 g - DMOC 13,90 Kč
  • Tělové mléko Fa Sensual & Oil , 250 ml - DMOC 89,90 Kč
  • Tělové mléko Fa Sensual & Oil , 400 ml - DMOC 119,90 Kč

NOVINKA - Deodorant ve spreji Fa Fantasy Moments

Se začátkem podzimu představuje značka Fa také nový deodorant ve spreji Fa Fantasy Moments. Nabízí tajemnou vůni plnou fantazie a spolehlivou 24hodinovou ochranu před nepříjemným tělesným pachem, přičemž nezanechává v podpaží žádné bílé skvrny. Složení, které je jemné vůči vaší pleti, poskytne citlivé pokožce podpaží ochranu i péči a zároveň zabrání nepříjemnému pocení.

Nejnovější přírůstek do úspěšné kolekce vůní značky Fa, deodorant ve spreji Fa Fantasy Moments (150 ml), se na pultech obchodů objeví v září 2011 za DMOC 74,90 Kč.

 

Reklama