Bulvár

Jedinečná šance pro začínající spisovatele


Píšete? A chtěla byste publikovat? Máte jedinečnou možnost! Internetový magazín NeKultura.cz již půl roku nabízí amatérským a začínajícím spisovatelům publikovat svá díla na jejich stránkách, a to každou neděli.

 

„Zveřejnění uměleckých textů na našich stránkách přináší jednu velkou výhodu oproti zveřejnění na literárních serverech, kterých je na českém internetu požehnaně,“ vysvětluje Ladislav Konečný, vydavatel magazínu NeKultura.cz. „Texty autorů jsou konfrontovány s jinou sortou lidí, kteří na stránky nechodí primárně za touto tvorbou, ale nedělní rubriku Tvorba vnímají jako jakési zpestření našeho pravidelného publikačního harmonogramu. Tím autoři získají i odlišnou zpětnou vazbu a rozličné názory od rozdílně založených čtenářů,“ dodává.

 

Podle vydavatele pana Konečného má tato rubrika i určitou prestiž, protože na rozdíl od jiných literárních serverů, zde jsou díla pečlivě vybírána. Zájemcům je pak zpětně dáno vědět, zda jejich text byl přijat nebo ne. Těm,  kteří neuspějí, posílají i krátké hodnocení jejich díla a vysvětlení, proč přijati nebyli.

 

„Autoři by měli mít na mysli především stylovou rovinu textu, gramatika je také důležitá, ale články budou přečteny před vydáním korektory, jedna dvě chybičky tedy nebudou rozhodujícím elementem při rozhodování, zda články budeme publikovat či nikoliv,“ upřesňuje Michal Jakl, správce rubriky Tvorba a také jeden z lidí, kteří přijaté texty posuzují. „Není vyloučeno že s autory opravdu dobrých textů budeme chtít spolupracovat i dále v rámci NeKulturních večerů,“ uzavírá Ladislav Konečný.

 

Tak vzhůru do toho! Magazín NeKultura.cz se těší na vaše texty!

   
26.07.2007 - Společnost - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Kadla [*]

    A jsou autoři placení? Přece jen, za odvedenou práci se sluší zaplatit. Příslušný server z toho přece taky něco bude mít, ne?

    superkarma: 0 26.07.2007, 12:00:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme