Vztahy

Jedině “misionář”!

Vyrůstala jsem v době, která nebyla sexuální výchově a sexu obecně zrovna příznivě nakloněna. Hovořit o něm – byť v náznacích a velmi opatrně - bylo považováno za nepřípustné a zvrhlé.

“Mamí, co je to soulož?” Tato nevinná otázka způsobila mé mamince několikaminutový tik a koutky jejích úst se stáhly do tak nepřístupné grimasy, že jsem usoudila, že tuto oblast budu radši prozkoumávat samostudiem. Myslím, že mí rodiče by se spíše vyrovnali se skutečností, že jejich desetiletá dcerka okrádá v parku nebohé důchodce, než s tím, že se zajímá o cokoli, co nějak souvisí s intimním životem.

Inu, doba byla skutečně taková.

A tak jsem sháněla informace, kde se dalo. A ono se toho tehdy moc sehnat opravdu nedalo. Všechny mé kamarádky byly stejná telátka jako já a naše odborné analýzy pravděpodobného způsobu plození dětí byly povětšinou naivní a velmi nezralé. Dostupná literatura pro nás byla nedostupná, a tak jsme se v tom všechny plácaly docela dost rozpačitě.

Výsledkem tohoto studijního období bylo, že jsem ve svých “nácti” letech byla neporušená, nepolíbená a zcela neznalá ... jako to boží hovádko.

Druhé pohlaví mě sice přitahovalo, nicméně vždy, když došlo k něčemu významnějšímu, než byla pusa v parku na lavičce, proměnila jsem se v tuhé prkno, naprosto neschopné jakékoli akce. Zmasírována ocelovým rodičovským mlčením a mlžením jsem žila v přesvědčení, že sex je něco velmi neslušného, co se dělá potmě pod peřinou, když už není vyhnutí, a jakékoli projevy toho, že by se mi TO mohlo třeba líbit, jsou naprosto nepřípustné. Milující se dvojice měla v mých představách podobu dvou na sobě ležících těl, která zvolna provádějí jakési pohyby.

Mé první sexuální zkušenosti také podle toho vypadaly. Bylo jich málo, skutečně málo, a navíc jsem si jistá, že můj skalp nikdy nezaujal čestné místo nad postelí mého sexuálního partnera. Nadrženému mlaďochovi skutečně nemohla nijak imponovat stydlivá, cudná dívčina, která svěřepě trvala na misionářské poloze a jemných, pomalých pohybech.

Ve své bezbřehé naivitě jsem ale nikdy nehledala chybu u sebe. Poučená moudrými knihami o lásce a partnerství jsem usoudila, že takový hoch, kterému jde jen o mé tělo a ne o mou neposkvrněnou duši, nestojí ani za zlámanou grešli.

A pak přišel zlom! Potkala jsem ho! Byl o sedm let starší a úměrně tomu také zkušenější. Zamilovali jsme se do sebe a nutno podotknout, že to nebylo pouze tělesno, co nás k sobě přitahovalo. Nejdříve došlo k tomu úchvatnému a jedinečnému souznění duší…

Když již byly naše dušičky opravdu pěkně sladěné, rozhodli jsme se pokročit ve vzájemném sbližování a seznámit i naše těla.

Chudák. Netušil, co ho čeká. Na našem prvním společném intimním večeru si dal opravdu záležet a podařilo se mu vytvořit skutečně nádhernou, romantickou atmosféru.

Pak ale nastal bod zlomu. Hodina pravdy. Nyvý pohled z očí do očí, něžné dotyky, jeho ruce na mých ňadrech, jemný polibek na rty, který se proměňoval v naléhavější a naléhavější … až jsme spočinuli na posteli a on se postupně potýkal s odhazováním mých svršků. Jeho touha byla více než zřejmá. Moje ne. Ve chvíli, kdy se můj podbřišek rozehřál vzrušivým šimráním, okamžitě jsem se vrátila zpět do reality. Proboha! Jak jsem zvrhlá! Zkoncentrovala jsem se a znovu dostala celou situaci pod svou kontrolu. Naše první milování jsem pak strávila tradičně - v poloze položeného prkna. Z jeho očí jsem posléze četla směsici lásky, údivu a rozčarování.

Naštěstí láska převážila a on pravděpodobně usoudil, že není kam spěchat a že se později uvidí, co se mnou.

A tak plynul čas. Ležící prkno pomaloučku nabíralo tvary a pohyby, i když ne nějak dynamicky. Povětšinou to byly lehké a mnohdy zcela nepatrné záchvěvy, které ale i tak signalizovaly jakýsi pokrok. Zkrátka to vypadalo, že nejsem tak úplně beznadějný případ.

Po několika týdnech jeho bezbřehé trpělivosti, něhy a ohleduplnosti se rozhodl zahodit slušnost do háje a udělal něco, čím mě absolutně vykolejil.

Bez varování, bez předehry a bez jakékoli přípravy mě jednoho večera zcela nečekaně napadl ze zálohy. Chytil mě za ramena, políbil na krk, sjel rukama přes šíji dolů, ohnul přes pelest postele, stáhl mi kalhotky a hbitě a velmi dovedně provedl průnik zezadu.

“Oooooch!” kvíkla jsem a v tomto kviknutí se odrážela směsice překvapení, šoku a také zjištění, že … ó bóže … to je nádhera. Připadala jsem si strašně, ale opravda strašně neslušně, jak jsem v tom předklonu s vyšpulenou zadničkou hezky pěkně držela a cele se oddala vlně vzrušení, která mnou probíhala sem a tam. Dosud pečlivě hýčkané vlastní zábrany jsem zadupala svýma rozechvělýma nožkama o pět pater níž a vzdychala jsem jako o život...

Když bylo dílo dokonáno, sesunuli jsme se na postel a dlouze si hleděli do očí. V těch jeho jsem četla upřímnou radost nad tím, že prkno zmizelo, a on v těch mých zase viděl neskonalý údiv. Údiv sebe samotné nad sebou, nad tím, že jsem konečně poznala něco … NĚCO naprosto nepřekonatelného, čemu se nic nemůže vyrovnat.

A tak se kromě našich duší pevně a neodlučně sblížila i naše těla. V tomto stadiu již zbývalo pouze jedno – zpečetit náš vztah před úředníkem Národního výboru. A tak se i stalo… Ale to už je zase jiná pohádka.

Pište mi dnes na náš redakční e-mail Vaše první milostné zážitky. A nestyďte se, první perly již vyšly a opravdu stojí za to! Udělejme si společně krásný, eroticko - vtipně - vzpomínkový, pátek :o)))

http://redakce @zena-in.cz

   
04.03.2005 - Láska a vztahy - autor: Jaroslava Machálková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [78] pedro83 [*]

  Pěkný článek o poloze misionář jsem četla na Banánkovi.. Jmenuje se Týden s misionářem a najdete ho ZDE..

  superkarma: 0 17.02.2015, 18:16:32
 2. avatar
  [77] ratonito [*]

  Já si vzpomínám , když jsem se ptala mamy jakto, že se dvěma narodí miminko tak mi řekla, že se oba musí mít hrozně moc rádi a musejí si ho hrozně moc přát a ono se jim pak narodí

  superkarma: 0 09.03.2005, 20:27:18
 3. avatar
  [72] *Kotě* [*]

  Můj první sex byla jatka to už bych si nikdy nezopakovala

  superkarma: 0 06.03.2005, 14:24:53
 4. avatar
  [70] Léthé [*]

  Meryl: moc se mi to líbilo

  superkarma: 0 05.03.2005, 16:55:38
 5. avatar
  [67] vlcice [*]

  Moje první milování bylo až v 25 a bylo nádherné.
  Dlouho jsem na nějaký vztah nebyla zralá, vždyť i menstruaci jsem dostala až po 15 roku, takže jsem dlouho ještě byla dítě a toužila jsem jen po kamarádství.
  Taky jsem byla hodně stydlivá a byla jsem přesvědčena, že nezáleží na vzhledu, ale na povaze. A tak jsem se podle toho oblékala, slušně, ale nic moc. Vlasy jsem měla sice nádherně dlouhé až po pas, ale většinou jsem je nosila v copu.
  Takže o mne moc muži nestáli a když o mne nějaký stál, tak hned při seznámení mne začal osahávat a já jsem se stáhla.
  Když jsem se sebou začala něco děla, byla už většina kluků kolem mne (kteří by za to stáli) zadaná.
  A tak jsem se oddávala jen sebeukájení a zoufala si, že jsem sama.
  Nakonec jsem se s mým nynějším přítelem seznámila ve svých 24 letech přes inzerát.
  Jiskra přeskočila okamžitě. Ale asi 2 měsíce jsme se oddávali jen vášnivému mazlení. Byla jsem tolik nadržená a tolik jsem toužila po milování. Vlastně jsme to takhle protahovali jen k vůli tomu, že jsme si musela zajistit antikoncepci. Nechtěli jsme riskovat, že nám praskne kondom .
  Když k tomu nakonec došlo, bylo to vášnivé a nádherné milování. On byl tehdy již hodně zkušený a věděl velmi dobře jak mě co nejvíce vzrušit.
  Vlastně se v našem vstahu nic nezměnilo. Jsme spolu 3 roky a stále se vášnivě milujeme.

  superkarma: 0 05.03.2005, 11:59:10
 6. avatar
  [66] Dášule [*]

  Moje první milování bylo krásné. Nevěděla jsem o tom nic, ale on byl rozumný. Nejdříve nosil na rande deku a jen tak mě líbal vleže, až jsem se přestala obávat, že se něco děje, tak vždycky něco přidal, takže když k tomu došlo, docela se mi líbilo. Samozřejmě jsem zaujímala polohu i aktivitu žehlícího prkna, ale to časem přešlo, ale na tom už podíl neměl. Po nějaké době jsme se sešli v posteli, a já /aby nepoznal, že byli jiní/, jsem opět zaujala obvyklou polohu. Prohlásil něco o dřevu a byl otrávený. V té době mi to už ani nevadilo, navíc jsem věděla, že to prkno jsem jen s ním. Rozešli jsme se, měla jsem ještě řadu milenců a každý mě něco naučil, hlavně něco o mě, abych věděla, co se mi líbí a co potřebuji. A to se mi potom moc hodilo, když jsem narazila na panice, kterého jsem si také vzala a dnes je to výborný milenec, kterého bych asi neměnila. A k tomu, co jsme věděli nebo ne. Do svých 18 let jsem byla přesvědčená, že otěhotnět můžu jen v noci, když ji celou ztrávím s klukem, prostě, když se s ním vyspím. Naštěstí ON tak blbý nebyl.

  superkarma: 0 05.03.2005, 11:42:18
 7. [65] Majkii [*]

  Tak to mne naši kúpili k 16 narodkám knihu "Pošepky" a tam to všetko bolo

  superkarma: 0 05.03.2005, 09:21:39
 8. avatar
  [64] Vivian [*]

  Lentilka: časopis Ty&Já bohužel skončil v červenci 2000

  superkarma: 0 04.03.2005, 21:08:01
 9. avatar
  [63] Lentilka [*]

  dodatečně, samozřejmě tam chyběla jeho tuhost

  superkarma: 0 04.03.2005, 19:12:22
 10. avatar
  [62] Lentilka [*]

  Ty&Já jsem si kupovala taky a měla jsem ho moc ráda Už ho asi nevydávají, že?
  Moje poprvé bylo celkem hrozný, můj tehdejší přítel (dá-li se mu tak říkat, holomkovi) si připadal jako borec a zkušenec. Bohužel, se mnou se mu nějak nezdařil průnik, neboť tam chyběla tuhost. Já, ač poučená z časopisů, tak naprosto zděšená, kde jenom mohli soudruzi udělat chybu??? A tenhle přeborník, když viděl moje zděšení, mi teda rafinovaně sdělil, že ta chyba je na mé straně, protože.....už ani nevím, co mi napovídal Tdď se tomu směju, ale vím, že tenkrát mě na dlouhou dobu odradil od chuti provádět cokoliv byť jenom sexu vdáleně podobného Myslela jsem si, že ta chyba je ve mně a že to teda jako každý hned zjistí

  superkarma: 0 04.03.2005, 19:07:32
 11. avatar
  [60] Hannah01 [*]

  Kečke: Já si kupovala časopis Ty a Já - docela se divím, že ho vůbec vydávali.

  superkarma: 0 04.03.2005, 12:17:03
 12. avatar
  [59] Kečke [*]

  Nevím jak dnes pro mládež, ale před 10 lety bylo taky Bravíčko mým zdrojem informací. Tehdy jsme s mým (oba 16 let)čekali asi rok na den "D", pro nás oba to bylo všechno poprvé a po té době to bylo úplně přirozený a bylo to fajn

  superkarma: 0 04.03.2005, 12:09:45
 13. avatar
  [58] marcellina* [*]

  superkarma: 0 04.03.2005, 11:55:29
 14. [57] Radka JS [*]

  Tak moje první bylo docela zvláští. Do té doby jsme se jenom mazlili a když to přišlo, byly to sice hezkých pár vteřin, ale já to ani nechtěla. Co následovalo potom si už moc nepamatuji. Nicméně s mým tehdejším přítelem jsem byla 2,5 roku. Když se tak podívám zpátky, byl to spíš maraton prokládaný obavou z těhotenství..
  Další přítel byl zase panic, takže žádný úžasný sex se nekonal. A takhle se to opakovalo dokud jsem tak nějak nedospěla a nezačala si sex opravdu užívat a to je teď.

  superkarma: 0 04.03.2005, 11:50:30
 15. avatar
  [56] Hannah01 [*]

  Tak já měla výhodu starších bratrů - když mně bylo 15 a naši odjeli na dovolenou, vzal mě brácha na mejdan. Tam se pouštělo porno - brácha tehdy prohlásil - "Občanku už máš, co ty víš, kdy to přijde, tak se dívej, ať nejsi úplné dřevo". Jak jsem mu byla později vděčná...

  superkarma: 0 04.03.2005, 11:50:06
 16. avatar
  [55] Trinitty20 [*]

  Hezké opravdu Takhle se svěřit, jsi třída

  superkarma: 0 04.03.2005, 11:44:59
 17. avatar
  [52] chrpa [*]

  Meryl: moc pěkné

  superkarma: 0 04.03.2005, 11:38:52
 18. avatar
  [50] Susina [*]

  Lilinka: díík.. byl to pro nás docela šok... myslela jsem si, že mrně je výsledek oslavy mých narozenin, ale doktorka mě vyvedla z omylu, že těhotná už jsem tak nějak víc, takže to je výsledek oslavy manželových narozenin.. máme je krátce po sobě..

  superkarma: 0 04.03.2005, 11:32:26
 19. avatar
  [49] Lilinka [*]

  xoxox: to je vidět,žes nečetla bravíčko.to byla škola života.A musim uznat,že moje mamča se svého úkolu zhostila královsky a dodneška se s ní můžu bavit o všem.

  superkarma: 0 04.03.2005, 11:31:41
 20. avatar
  [48] Lilinka [*]

  susina: tak to gratuluju

  superkarma: 0 04.03.2005, 11:29:29

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [47] Susina [*]

  Lilinka:
  to jsi mi připomněla, když jsme si s manželem řekli, že se už pokusíme o mimčo, taky jsme začali pokusy číslovat a první byl tak nanečisto, nultý pokus... no a z toho nultého pokusu už je téměř sedmiletej školák..

  superkarma: 0 04.03.2005, 11:25:47
 2. avatar
  [45] Žábina [*]

  moc hezky napsáno

  jinak opravdu strašně záleží na tom ,jestli to poprvé je někdo kdo nás miluje a záleží mu na našich pocitech

  superkarma: 0 04.03.2005, 11:22:00
 3. avatar
  [44] Lilinka [*]

  Ja si počkala až do krásných 18,svého tehdejšího a zaároveň i nynějšího jsem nechala postit celé 3 měsíce. A nikdy jsem toho nelitovala. Nejdřív jsme si užívali orál, ze kterého jsem byla na větvi a dělal mi fakt dobře a až po čase to na mě vybalil všechno . No,napoprvé nic moc, asi taky proto¨, že mu šlo jen o technický ráz věci a tak přestal, aby mě na začátek nevyděsil. Pak jsme tomu začli říkat lekce a od 2. lekce už jsme si začli užívat oba dva. A užíváme dodnes . Jsem ráda,že jsem se do sexu nehrnula už někdy ve 14-15 letech,jak je to dneska běžné. Podle mě je lepší si počkat, až to OPRAVDU budu chtít a ne , abych mi kamaradky zaviděly...

  superkarma: 0 04.03.2005, 11:19:37
 4. avatar
  [40] Susina [*]

  já sirael: Lowel: zrovna žvejkám žvejkačku, tak jsem ji při čtení o "zcvrklé žvýkačce" málem prskla na monitor..

  superkarma: 0 04.03.2005, 10:22:59
 5. avatar
  [39] pohodarka [*]

  superkarma: 0 04.03.2005, 10:16:39
 6. avatar
  [37] Aja [*]

  Meryl, znovu v kondici..?

  superkarma: 0 04.03.2005, 10:08:04
 7. avatar
  [33] Jájja [*]

  superkarma: 0 04.03.2005, 09:51:02
 8. avatar
  [31] Susina [*]

  superkarma: 0 04.03.2005, 09:48:38
 9. [30] xenie [*]

  paráda

  superkarma: 0 04.03.2005, 09:45:47
 10. avatar
  [29] Lilijka [*]

  superkarma: 0 04.03.2005, 09:41:51
 11. avatar
  [28] Agátka [*]

  pěkný článek

  superkarma: 0 04.03.2005, 09:32:12
 12. avatar
  [27] Saturninka [*]

  Merylkoooooooooooo .
  Moje první naivní představa o bylo, že se TO tam strčí a leží.... bez hejbání . Časem jsem pochopila, že se u toho ty lidi divně vrtěj a vydávaj trapný zvuky .... no a ještě pozdějc jsem si po prvním zděšeně řekla "to má bejt jako ono ???!!!". Dnes už si to neříkám ...

  superkarma: 0 04.03.2005, 09:23:51
 13. avatar
  [26] Hannah01 [*]

  "vlastní zábrany jsem zadupala svýma rozechvělýma nožkama o pět pater níž"

  superkarma: 0 04.03.2005, 09:06:39
 14. avatar
  [25] Tomíška [*]

  sory mezi slovem chlapa a taky má být čárka

  superkarma: 0 04.03.2005, 09:01:37
 15. avatar
  [24] Tomíška [*]

  dobrý,zase jeden profík co si vychoval pannu k obrazu svému. i kdyz měla štěstí na chlapataky mohla narazit na blbce a bylo po sexu.

  superkarma: 0 04.03.2005, 09:00:23
 16. avatar
  [23] Channah [*]

  Bezva Já to sice napoprvé neměla tak divoké, ale zase jsem měla telecí představy, že s TÍM PRAVÝM to bude hned napoprvé úžasné Teprve pak mi došlo, že milování se musí člověk naučit jako psaní a čtení Al to učení je mnohem zábavnější

  superkarma: 0 04.03.2005, 08:36:15
 17. avatar
  [22] zelvicka [*]

  Zas a opět páteční téma?

  superkarma: 0 04.03.2005, 08:33:50
 18. avatar
  [20] Kadla [*]

  Po dlouhý době super článek

  superkarma: 0 04.03.2005, 08:27:58
 19. [19] papáček [*]

  skvěle mě to pobavilo po ránu

  superkarma: 0 04.03.2005, 07:56:22
 20. avatar
  [18] sara.l [*]

  jéééééééé.....já jsem si říkala,že to bude nějaký duchovně naladěný příspěvěk o misionáři,který třeba pracoval u křováků atd...a zase ..tak možná příště

  superkarma: 0 04.03.2005, 07:55:34
 21. avatar
  [17] Markýza [*]

  Meryl díky

  superkarma: 0 04.03.2005, 07:34:17
 22. avatar
  [15] Zuzana N. [*]

  superkarma: 0 04.03.2005, 07:04:49
 23. avatar
  [14] svetluszka [*]

  superkarma: 0 04.03.2005, 05:05:34
 24. avatar
  [13] aninas [*]

  Prdelinko

  superkarma: 0 04.03.2005, 04:57:47
 25. avatar
  [12] Dudlajlama [*]

  Merylko, jako vzdy pekne , i tu nivu ti odpustim, i kdyz uz je vylepsena .

  superkarma: 0 04.03.2005, 03:31:02
 26. avatar
  [11] *Kotě* [*]

  Nyotaimori: Dneska už stejně s chobotama nedělají, tak toho nelituj ty bez chobotků zdaleka nejsou tak romantický

  superkarma: 0 04.03.2005, 03:26:48
 27. [8] Kačí1 [*]

  Jo, pěkný Pěkná pohádka na dobrou noc

  superkarma: 0 04.03.2005, 01:24:48
 28. avatar
  [4] Blueberry [*]

  Kdyz prisel cas k defloraci, pozadala jsem starsiho (o 10 let) kamarada o tuto sluzbu, protoze jsem nebyla ochotna opakovat zkusenosti mych kamaradek s ne tak zkusenymi chlapci - takze zadna romantika, ciry profesionalismus.

  superkarma: 0 04.03.2005, 00:58:59
 29. [2] altamina [*]

  superkarma: 0 04.03.2005, 00:30:16
 30. avatar
  [1] Suzanne [*]

  Meryl:

  superkarma: 0 04.03.2005, 00:27:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme